"Можна трішки поплакати": Тарабарова запропонувала практику для подолання емоційного болю

6 жовтня 2022, 18:30

Співачка Світлана Тарабарова, яка протягом війни встигла потрапити до лікарні і продовжує переживати за своїх рідних в Херсоні, намагається побороти стрес.

У пості в Instagram виконавиця запропонувала підписникам спробувати спеціальну практику, яка допомагає подолати емоційний біль і страждання.

"Ми всі відчуваємо шалену втому, страх і вигорання. Можна сидіти і плакати, ще більше занурюватись, а можна трішки поплакати (бо я вважаю зі сльозами виходить стрес і нам стає легше) і почати діяти - допомагати собі! Я за другий варіант! Мене зачепило - я спробувала, реально працює - ділюся з вами!", - написала вона.

 
Тарабарова запропонувала підписниками спробувати практику "Emotional Surfing"

 

"Емоційний серфінг - техніка регуляції інтенсивних (здебільшого негативних) емоцій із поведінкової психотерапії. Зазвичай, відчуваючи сильні емоції, люди або намагаються придушити їх, або автоматично піддаються імпульсу й діють відповідно до емоцій, про що нерідко жалкують згодом.

Техніка "Емоційний серфінг" пропонує не блокувати свої емоції, не реагувати на них звичним автоматичним способом, а приймати емоцію й спостерігати за нею, ніяк при цьому не реагуючи", - підвела Тарабарова до ходу практики.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Світлана Тарабарова (@tarabarova)

Нагадаємо, раніше Тарабарова зізналася в болісному рішенні, яке довелося прийняти їм із чоловіком.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Оrки, ра*исти, нелюди": Тарабарова з малим закликали називати "rасіян" їхніми іменами

Тарабарова зізналася, що не розуміє селфі з розбитими російськими танками, та пояснила, чому зберегла уламки мін зі свого двору


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів