Працюють одну годину на тиждень: ЗМІ отримали податкову звітність принца Гаррі та Меган

30 березня 2023, 15:30

Благодійна організація Archewell Foundation, заснована принцом Гаррі та Меган Маркл, майже скидається на роботу мрії. Подружжя працює там лише одну годину на тиждень, щоправда, без зарплатні. При цьому фондові вдається збирати мільйони доларів.

Принаймні, так було в 2021-му році, звітність за який вдалося дістати виданню The Daily Mail.

 
Гаррі та Меган заснували Archewell Foundation у 2020-му. До бренду Archewell також відносяться комерційні організації Archewell Production i Archewell Audio
фото getty images

Судячи з документів, Archewell Foundation за рік зібрала 13 мільйонів п'ять тисяч шістьсот шістдесят доларів. Із них 10 мільйонів надійшли від одного філантропа, 3 мільйони - від іншого. Цікаво, що сам фонд того року видав грантів лише на 3 мільйони.


Припускається, що першим пожертувачем могла бути Опра Вінфрі, а другим - сам Гаррі, який віддав фондові частку зі свого авансу за книгу "Запасний".

У сумі за 2021-ий рік герцог та герцогиня Сассекські пропрацювали 52 години. Так само одну годину на тиждень працював і керівник фонду Джеймс Холт. Його річна зарплатня склала майже 60 тисяч доларів, тобто, з урахуванням інших виплат, які він отримав, за кожну годину Холт заробляв по 1224 долари.

 
Герцог та герцогиня не отримують зарплатні в своєму благодійному фонді
фото getty images

Окрім зарплатні співробітникам, фонд витрачав на юридичні послуги, організацію концеренцій, відрядження тощо.

Нагадаємо, подейкують, Меган, незадоволена фінансовим становищем чоловіка, планує відновити свою діяльність лайфстайл-блогерки та посунути Гвінет Пелтроу із її сайтом Goop.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Запахло депортацією: у США вимагають перевірити, як принц Гаррі отримав свою візу

"Лягли у ліжко з дияволом": принц Гаррі звинуватив декого з королівської рідні в зливанні інформації ЗМІ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів