"Не жила на утриманні": Мусіна згадала, чому розпався її перший шлюб, та похвалилася своєю незалежністю

3 квітня 2023, 16:30

Скандали навколо нового рекламного кампейну бренду одягу Тані Парфільєвої, надихнула багатьох жінок на розповідь про шлях до незалежності.

Виклала свою історію та закликала дати відсіч пліткам і бізнесвумен та блогерка Сабіна Мусіна.

"#тьолочка — я завжди відчуваю цей ярлик на собі, але, на щастя, вже не приймаю як раніше… Не приймаю той факт, що всі мої досягнення я повинна нотаріально завірити в Інстаграм та підтвердити нісенітницю, яка скрізь навколо мене на всіх соціальних майданчиках.

Можливо, в минулому десятиріччі — так, але сьогодні — ні. Не приймаю брехню, в яку так щиро вірять ті, хто зригує, як пташки в інші маленькі роти, не прожовуючи, не розбираючись — фу, не приймаю розділу досягнень між партнерами в сім'ї, у бізнесі або навіть сусідами на поверсі", - написала Мусіна.


 
"Я не донька багатих батьків. Я — донька сильної жінки, яка змогла сама забезпечити себе і взяти відповідальність за свою велику родину, надихнувши багатьох чоловіків на кроки назустріч до себе, а з багатьма пішла в парі на ту саму вершину", - наголосила жінка

"Мій перший шлюб — типовий приклад сім'ї з книжок минулого. Два студенти переїхали до столиці, де за 200$ знімали гостинку і були щасливі. Вона вчилася, він вже працював (між нами 2 роки тільки). Після – вона закінчила вчитися, вийшла заміж, завагітніла, народила дитину і все. Більше нічого не було та не планувалося. Її розвитку в планах не було. Тому мене не стало у цій родині. Я пішла. Я не жила на утриманні колишнього чоловіка і не будувала бізнес на його гроші, як багато хто вважав усі ці роки.

Я пішла від цих грошей. Пішла і почала жити у свої 33 роки. Без грошей, без утримання. Тоді ми й познайомились із вами. А до того я 10 років займалася благодійністю, ви ж про це теж не знаєте? Так? Я була опікуном дитячого будинку, займалася дітками-відмовниками та допомагала українським сім'ям з усиновленням", - згадала Сабіна.

 
 

"Я вдячна кожному за підтримку на моєму шляху до себе. Вдячна Лєрі, яка повірила в мене, як у партнера без досвіду в бізнесі, тільки з життєвим та досвідом роботи з дітьми та людьми. Перші роки я дуже сильно намагалася довести свою значущість перед вами, а потім прийшла до тями та почала жити. І сьогодні, якщо прилітає коментар, що я ні*уя не роблю, то він летить далі, а я не біжу доводити протилежне", - зазначила бізнесвумен.

Нагадаємо, впродовж війни Мусіна неодноразово засуджувала українців, які мовчать у своїх соцмережах про події в країні, і закликала бути вдячними нашим захисникам.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Сабіна Мусіна наголосила, що розмовлятиме двома мовами

Мусіна закликала підписників припинити виправляти її українську

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів