"Бісять фото і відео життя": Мусіна засудила українців, яких "нічого не торкнулось", і закликала бути вдячними

7 червня 2022, 16:30

Бізнесвумен та блогерка Сабіна Мусіна продовжує піднімати актуальні вподовж війни теми.

Цього разу вона засудила українців, які мовчать у своїх соцмережах про події в країні, і закликала бути вдячними нашим захисникам.

"Якщо ви дозволите, я підійму тему, яка наразі гостро лежить на поверхні. Я не ідеальна людина, ніколи не претендувала. Взагалі вважаю, що бути ідеальною - нудно", - зазначила Мусіна.

 
скріншот зі сторіс Instagram сабіни

"Сьогодні я засуджую людей. Я не можу прийняти те, що можуть прийняти інші. Мене так само, як і вас бісять ці фото і відео життя, де нічого й не було, людей, яких нібито нічого не торкнулось. Їхній головний меседж: "я продовжую жити", - розказала Сабіна.

"Живіть, живіть щасливо. Ми тут, ті, хто не будуть мовчати, будуть продовжувати боротися за свою країну, подбаємо і про вас", - наголосила вона.

 
Блогерка закликала продовжувати радіти життю, але пам'ятати, що все, що наразі має кожен з нас, лише завдяки хоробості і мужності українських героїв

Сабіна зазначила, що не буде писати нікому негативних коментарів, але "позбавиться" таких людей.

"Я не буду лицемірити, я теж продовжую жити: радію дрібницям та деталям, відпочиваю, відвідую кафе, ресторани, займаюся спортом, спілкуюся з друзями, слухаю музику. Я продовжую жити, про це я кажу кожного дня. Але я, також, продовжую не мовчати", - закликала жінка.

 

За словами блогерки, вона кожного дня хоче бути вдячною "за те, що пише сторіс, продовжує працювати, заробляти гроші, радіти", завдяки тим, кого зараз вже немає. Тим, хто прямо зараз знаходиться у вогні.

Мусіна також закликала підписників, які слідкують за нею в соцмережах, завжди бути вдячними і пам'ятати героїв, які віддали за нас свої життя.

Нагадаємо, раніше акторка Наталка Денисенко розказала, як змінилися її цінності впродовж війни.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Наталка Денисенко: Ми не маємо себе картати, що ненавидимо цих людей з русні

"Геть з України": Денисенко засудила російського бойфренда Гросу за мовчання під час війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів