"Час піти на*уй": Мусіна закликала підписників припинити виправляти її українську

26 травня 2022, 12:20

Бізнесвумен та блогерка Сабіна Мусіна, яка раніше повідомила, що спілкуватиметься двома мовами, знов підняла тему переходу на українську.

У пості в Instagram вона попросила особливо "уважних" підписників не дорікати їй стосовно граматичних помилок та закликала залишатися людяними.

"Від‘ї*іться від мене, дуже прошу. Я люблю свої помилки, люблю навіть ваші виправлення, але й свої особисті межі я теж люблю, як і вказувати на них. Перехід с языка на мову, він має бути від серця, без тиску, без погроз і без Свет (підписниця Cабіни в Instagram - ред.)!", - наголосила блогерка.

 
Мусіна пояснила і показала підписникам, що не бажає отримувати непроханих порад стосовно переходу на державну мову
фото з instagram мусіної

"Мене не ображають такі коментарі, але я знаю як вас ображають мої відповіді, тому моя пропозиція в силі, як і мої бажання навчитися не тільки жартувати українською, але й сваритися", - зазначила Сабіна.

 
Ось такі повідомлення кожного дня отримує Мусіна
 
Блогерка порадила фоловерам, які її виправляють, перенести свою увагу з її постів у соцмережах і сфокусуватися на інших речах

Мусіна також запевнила, що кожного дня її українська вдосконалюється, а от людяність підписників навпаки.

"Дякую вам щоразу за нагадування про те, що бути людиною, це набагато складніше, ніж навчитися мислити українською, а не перекладати як я, сьогодні", - підсумувала Сабіна.

Нагадаємо, раніше блогерка Раміна Есхакзай закликала не вестися на маніпуляції політиків та не нав'язувати свої погляди стосовно мови.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Один в каное" закликали переходити на українську

Дурнєв закликав підтримати російськомовних, що переходять на українську

Могилевськапояснила, чому не засуджує колег, які мовчать про війну, і чому Україні знадобляться три державні мови

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів