"Із мене досить": експерт розшифрував, що казав принц Гаррі під час коронації

9 травня 2023, 16:50

Британський принц Гаррі, який приїхав на батькову коронацію, що відбулася 6-го травня в Вестмінстерському абатстві, отримав місце в третьому ряді. Він сидів коло Джека Бруксбенка, чоловіка принцеси Євгенії, і вони спілкувалися.

Про що говорили, за відео спробував розібрати експерт, який читає по губах. Декілька уривків фраз він переповів Daily Star.

 
Принца Гаррі запроторили посадили в третій ряд, тоді як принц Вільям із сім'єю сидів у першому
фото getty images

"Зустріч?", - у якийсь момент спитав Джек Гаррі.


"Це сумно. З мене досить, я намагався з ним поговорити", - відповідає принц.

Кого саме Гаррі мав на увазі - можливо, батька або старшого брата Вільяма - незрозуміло. Під час коронації жодного спілкування між ними помічено не було, а одразу по її завершенні Гаррі відлетів до США. Не зустрічалися вони особисто і перед церемонією, повідомляє The Telegraph, попри те, що до Букінгемського палацу принц таки для чогось ненадовго заїжджав.

Як зізнався Vanity Fair друг королівської сім'ї, родичі Гаррі дивуються, "нащо він узагалі потрудився приїхати", якщо провів на батьківщині менше 29 годин.

 
фото getty images

"Кожен робить свій вибір. Якщо чесно, то про Гаррі розмов було небагато. Увага була здебільшого на події", - додав співрозмовник видання.

Нагадаємо, в скандальній книзі спогадів, яку принц Гаррі випустив на початку року, він оповів про любов Чарльза до садистських жартів над сином і про те, як Вільям підняв на нього руку, а мачуху Каміллу звинуватив у тім, що вона принесла його в жертву заради власного піару.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Стало відомо, чи отримали титули діти принца Гаррі та Меган Маркл

"Королева драми": мемуари принца Гаррі спричинили в мережі хвилю вщипливих мемів

Чарльза ІІІ попросили "повернути Гаррі додому": реакція короля потрапила на ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів