Печія, прищі і товста дупа: Полякова розказала, чи планує народжувати ще, а Єфросиніна згадала скрутну ситуацію під час вагітності

10 травня 2023, 16:50

Співачка Оля Полякова та телеведуча Маша Єфросиніна у новому випуску свого шоу "Дорослі дівчата" згадали, як були вагітними.

У відео дівчата на власному досвіді перелічили недоліки та переваги "цікавого стану" та розказали, чи планують народжувати ще.

Як відомо, ще у 2017-ому Оля з чоловіком планували "надружить" собі синочка. Однак згодом співачка змінила думку:

"Як би мені не було легко, як би я не любила своїх дітей, я більше народжувати не хочу. Не хочу ні дітей, ні цих пелюшок, ні цього роздутого живота, ні цього неконтрольованого пердіжу, ні цієї печії, ні цих прищів, ні цього волосся, що випадає після народження, поламаних нігтів, товстої дупи з розтяжками і усієї цієї прекрасної фігні, яка всіх жінок супроводжує".


 
Артистка виховує двох доньок: 18-річну Машу і 11-річну Алісу

"В мене нічого взагалі з того не було. В мене був тупо дикий токсикоз. Я пам'ятаю, що вела ще ранкове шоу, і я блювала просто в перервах на рекламу. Просто вилітала блювати. За 30 секунд треба було проблюватися, і ще 30 секунд, щоб повернутися", - згадала про вагітність Маша.

"Мені завжди здавалося, що від мене тхне чимось. Одного разу ми вели з Юрою (Горбуновим - ред.) корпоратив великої кампанії, і я блюванула прямо на сцені. Як в кіно... Мені так було соромно. А я нікому не говорила, що я вагітна. Вони просто думали, що я набухалася. А я навіть не могла нічого, ніякої краплини взяти до рота", - зізналася зірка.

 
Телеведуча виховує 19-річну доньку Нану і 8-річного сина Олександра

За словами Маші, попри всі труднощі, вагітність оздоровила її:

"Я з першою вагітністю схудла на 17 кілограмів. Вся моя зайва вага пішла, весь мій гормональний фон налаштувався повністю як годинничок, і я була така красива. В мене заколосилося волосся, жодної волосинки не випало, жодної розтяжки. А ще і мої груди оці, в мене був шостий або сьомий розмір. Вони налилися і стояли як дві такі кулі".

 
Так виглядала Маша під час першої вагітності

"Єдине, що постраждало в моєму тілі після вагітності - це, звичайно, груди", - розказала Маша.

Нагадаємо, в одному з випусків шоу Полякова і Єфросиніна поспілкувалися про страхи і незручні ситуації в стосунках, а також обговорили емоційні гойдалки.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Рятує можливість допомагати і мріяти": Єфросиніна з нагоди 43-річчя розказала про свої страхи та бажання

"Кожен полетів у свою стратосферу ах*я": Єфросиніна розказала про проблеми з чоловіком на початку війни

Полякова в лосинах і трико показала воркаут з тренером

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів