"Врятувало своєчасне звернення до лікарів": Хижняк показалася після термінової операції

19 травня 2023, 14:44

Акторка Антоніна Хижняк ошелешила шанувальників новиною: їй зробили термінову операцію на оці. 32-річна зірка серіалу "Спіймати Кайдаша" написала пост у Instagram та показала себе у лікарні.

Почала Тоня з подяки своєму коханому та колезі, Олександрові Боднару.

 
Антоніна потрапила до лікарні
фото з instagram хижняк

"Дякую за підтримку, вже не вперше ми переживаємо такі ситуації", - зазначила Хижняк.


 
Знадобилася термінова операція

"Дякую офтальмологічному відділенню Клінічної лікарні 3 м.Києва за професійність і індивідуальний підхід до кожного пацієнта (і за медсестер, які фразою "ну шо пірати, ходімо в палати" просто зробили мій день"). Цього разу мене врятувало своєчасне звернення до лікарів і термінове оперативне втручання. Бережіть своє здоров’я, прислухайтеся до свого тіла і будьте здорові!", - закликала вона.

 

Що саме з нею сталося, Хижняк розказувати поки не стала. Акторка зазначила, що через операцію не змогла вирушити разом із колегами грати спектакль в Одесі, але до 26-го травня, коли в неї запланований спектакль у Львові, пообіцяла повернутися у стрій.

 
Олександр поруч із Тонею

Нагадаємо, в 2020-му році Хижняк на зйомках отримала складний перелам ноги, після чого їй на пів року поставили титанову пластину. Як розказував потім Олександр, який познайомився з майбутньої коханою на зйомках серіалу "Слід", його вразило те, як мужньо переносила ті випробування Тоня.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Хижняк розказала, як завдяки швейній машинці зрозуміла, що правильно обрала партнера

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів