"Будьте прокляты": Єфросиніна емоційно звернулася до росіян

7 червня 2023, 18:30

На тлі останніх подій в Україні телеведуча Маша Єфросиніна звернулася до представників країни-терориста, які скоюють геноцид українського народу і підтримують його.

У мережі вона опублікувала пост, де вкотре нагадала росіянам про страшні наслідки їхніх дій, і запитала, як їм живеться в цій країні.

"Росіяни, як ви живете? Як засинаєте, дивлячись, як українські міста, що ідуть під воду, несучи із собою усе живе? Як вам бути брудом під ногами дідів, які втратили глузд, які назавжди зробили вас найбільш зневажливим народом на планеті?

Як ви поясните своїм дітям, що обрали купити кольорову обкладинку для паспорта, щоби не було соромно за нього в аеропортах, аніж організуватися хоча б в мільйон людей з усією величезною країною і розібрати на*уй по цеглинах кремль? Як вам не соромно жити в цій країні?", - звернулася Маша до росіян.


 
"Будьте прокляті", - написала під постом Маша

Як відомо, впродовж війни Єфросиніна активно підтримує дух українців і регулярно звертається до представників країни-терориста.

Кілька тижнів тому Басманний районний суд Москви заочно заарештував телеведучу Машу у справі про воєнні "фейки". Відразу після цього телеведуча відреагувала на свій новий "статус".

А ще раніше, в січні цього року, росфінмоніторинг вніс Єфросиніну до списку терористів та екстремістів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Єфросиніна про втому Європи від війни: Почула вислів "Українські новини – дуже токсичні"

"Рятує можливість допомагати і мріяти": Єфросиніна з нагоди 43-річчя розказала про свої страхи та бажання

Птушкіну та ще 30-м українцям заборонили в’їзд у Росію на 50 років. ОНОВЛЕНО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів