"Мене оббріхують": Ступка обурився заявою потерпілого у п'яній ДТП щодо відшкодування збитків

10 червня 2023, 10:39

Актор Остап Ступка обурений заявами потерпілого у ДТП Ярослава щодо відшкодування збитків та оплати його лікування.

У коментарі ТСН Ступка розповів власну версію розвитку подій та попросив Ярослава утриматися від берхливих коментарів.

За словами актора, який 4-го квітня напідпитку спричинив ДТП, він постійно на прямому контакті з потерпілим та відшкодував уже не 20 тисяч, як той казав, а 50.

"Як тільки я дізнався, що до нього можна відвідувачам, я одразу приїхав та вийшов на контакт. Ми намагалися, як нормальні адекватні люди домовитися. Він плутається у фактах і говорить неправдиві речі з приводу мого фінансування його першого етапу лікування, коли він перебував у лікарні. Він озвучив суму у близько 20 тисяч гривень. Це повна неправда. Сума відшкодування становить 50 тисяч гривень. Це було повністю закрите питання його перебування у лікарні та усі питання з лікування", - запевнив Остап.


"Він каже, що в нього має бути ще одна операція. Я готовий все це й надалі оплачувати та забезпечувати. Я не відмовляюсь і нікуди не тікаю. Я відкритий до спілкування", - наголосив актор.

 
Ступка має іншу версію подій
фото з facebook

"Як тільки виникала потреба, приїхати та оплатити медикаменти, я одразу приїздив до нього. Я не пам’ятаю скільки це було разів, але ми були на прямому контакті. Коли його виписали додому, я йому сказав, що якщо щось буде потрібно – привезти чи допомогти, – щоб він мені телефонував. Але дуже багато часу він цього не робив", - заявив Ступка.

Щодо суми за пошкоджене авто, то актор запевняє, що вона ще остаточно не визначена.

"Ми не визначилися ще з сумою остаточного відшкодування за все. Гроші за пошкодження автомобіля також входять у загальну суму відшкодування у справі. Машина коштує відповідну суму, також моральні збитки, ще якісь речі, це все буде оформлене у загальну суму відшкодування. Не можна по частинах і якось це затягувати. Це все має відшкодуватися однією сумою за всі пункти. Я готовий йому відшкодувати деякі речі, але я чекаю, коли збереться відповідна сума", - зазначив Ступка.

 
Як відомо, запобіжний захід Остапа полягає у нічному домашньому арешті

Остап також обурився, що Ярослав його оббріхує, і попросив більше цього не робити.

"Мені дуже неприємно читати ці речі, мене оббріхують. Мені прикро, що Ярослав став на цей шлях, але у мене ще жевріє надія, що він повернеться на правильний шлях, інакше він ризикує поставити під загрозу мої прагнення завершити усе це діло миром.

Я вихована і адекватна людина, я прагну миру та прагну завершити все це, щоб усім було добре. Ми намагаємо знайти спільний знаменник, тому зараз давати коментарі, коли справа незавершена просто негарно. Я не зміг мовчати. Зараз я закликаю Ярослава утриматися від зайвих і непотрібних коментарів по нашій справі, поки ми не завершимо її по-людські, так як ми домовлялися", - заявив Ступка.

Нагадаємо, 5-го червня Ступці продовжили запобіжний захід до 5-го липня. Він продовжує спокійно собі працювати у театрі імені І.Франка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Якийсь фатум": Ступка після обрання запобіжного в суді вибачився за скоєну ДТП

Загрожує до 3 років в’язниці: Ступка напідпитку спричинив ДТП

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів