"Сильно мене якорнуло": Мішина пригадала, як знайшла мотивацію в натяку щодо її глупства

13 липня 2023, 16:15

Акторка Ксенія Мішина вважає, що поштовхом до саморозвитку може стати навіть образа від, здавалося би, близької людини. У випадку зірки саме так і сталося.

Думками про це Ксюша поділилася у своєму Instagram.

 
Ксенія поділилася з підписниками своїм досвідом
фото з instagram мішиної

"Колись давно, навчаючись в своєму першому університеті і не розуміючи сенсу свого життя, одна з моїх подруг у маленькому конфлікті вдало натякнула мені, що я "глупа". Чому вдало? Тому що це сильно мене якорнуло і, як виявилося через багато років, стало одним з головних мотиваційних аспектів самоутворення", - пригадала Мішина.


"Це процвітало в мені поступово, повільно, але стабільно. Все почалося з театрального та прочитання за рік всієї літератури, яку потрібно було мати в голові у 20 років і відповідно до якісного вступу. З того моменту я жадібно ставилася до свого навчання та наповнення. Самоідентифікація стала важливим аспектом і тригером мого шляху", - написала вона.

Зі слів Ксенії, процес пізнання, зокрема самопізнання, є безперервним. Адже весь шлях людини - це "про розвиток і реалізацію".

 
Акторка вважає, що їй свого часу "вдало" натякнули, що буцімто вона "глупа"

"Знання - це те, що знаходиться між книгою і інтелектом. Те, що формує красиве і якісне існування як у матеріальному світі, так і поза ним. Головне не боятися нового, бо страх завжди обмежує. Але крім нейромедіаторів він нічого не означає. Навчайтесь, запасайтеся терпінням і вірте в себе, бо захоплювати інших людей масштабами свого інтелекту та вмінь - найвищий ступінь наповненості!", - закликала Ксю.

Нагадаємо, в травні Мішина втрапила в скандал, виклавши в соцмережу відео з роботою ППО над Києвом. Не одразу, але вона визнала, що то була помилка, і перепросила.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Мішина з нагоди 34-річчя поділилася висновками та гіпнотичним ВІДЕО в купальнику

"Нахил-видих-втягнули": Мішина у спідньому повчила робити вакуум живота

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів