"Барбі-драма": Астаф'єва пригадала, як за допомогою гачка намагалася стати ватажком амазонок

25 липня 2023, 10:00

Колишня співачка, модель та волонтерка Даша Астаф'єва на хвилі ажіотажу навколо стрічки "Барбі" пригадала власну дитячу "драму", пов'язану з культовою лялькою. Виявляється, через неї свого часу розбилися "его-плани" юної майбутньої зірки.

Про це Даша розказала в Instagram, показавшись у луках від українських брендів, які сидять на ній "як на лялі".

 
Даша пригадала свою "Барбі-драму"
фото з instagram астаф'євої

"У дитинстві здебільшого товаришувала з хлопцями. Звичайно, чоловічі іграшки в арсеналі помітно переважали... але жіночі штучки потроху починали набирати оберти", - пригадала артистка.


"Так, до рук потрапила котонова нитка і гачок для в'язання. Спочатку, в'язалися каракулі, потім цілком оригінальні клаптики, серветки. Вони стали елементами одягу ненависним раніше радянським німфам. Пупси діставалися з верхніх полиць шаф, рідні уродські вбрання відлітали в сміття, а новий сексуальний одяг перетворював Маш і Кать на загадкових, заплющуючих очі і "МАкаючих" амазонок", - розповіла вона.

 
Як і для більшості дівчаток 1980-х, лялька Барбі була для Астаф'євої майже недосяжною мрією

Зі слів Даші, коли всі пупси були "вбрані і облагороджені", вона зібрала їх в оберемок та винесла надвір, щоби подружитися з сусідськими дівчатами.

"Жвавий натовп дітей біля картярського столика помітила здалеку. Пам'ятаю, як бігла в надії стати ватажком банди амазонок... Облом. Натовп - це була черга тих, хто хотів хоч одним вічком побачити диво... Дивом виявилася імпортна Барбі, подарунок тітки дівчинці з четвертого під'їзду - божество, з відповідними формами, личком, волоссям і вбранням, а головне, руками, що гнуться, і ногами!", - поділилася Астаф'єва.

"Йой, та і годі. Амазонки розчинилися, як і всі мої его-плани", - підсумувала вона.

 
Цікаво, зірка змогла би зараз сама сплести гачком таке плаття?

У коментарях Даша розказала, як вони з мамою, під час пересадки кількадобовою дорогою до бабусі, зайшли у "Дитячий світ", щоби придбати їй омріяну Барбі. Але не склалося.

"Дядько із привабливою пропозицією з'явився на нашому шляху як і всі заповітні "а якщо" перед глобальним пздецом...", - зазначила зірка.

Закінчилося тим, що замість Барбі була придбана її "сестра з В'єтнаму" на ймення Вів'єн. Як і варто було очікувати, Дашине щастя тривало недовго: руки-ноги неміцній ляльці переламала "дитяча збірна вагона".

 
Даша попозувала в луках від українських брендів

"Сіла я на нижній полиці, з в'єтнамським інвалідом, і промовчала аж до кінцевої. Тобто майже добу. Щастя виявилося таким же підробленим, як і далека сестра Барбі. Навіть зараз коли бачу ці ідеальні створіння – згадую пекельний вагон. Справжньою красуню я так і не придбала, доречі", - зізналася Астаф'єва.

Як додала Даша, цей її текст не новий, але їй захотілося повторити його, щоби почути, що що підписниці її розуміють, і що вони з нею "однієї крові".

 

Нагадаємо, свого часу Астаф'єва розказувала, що в дитинстві та юності мала великі комплекси через зовнішність і навіть вважала себе "абсолютно жахливою".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Так і не стала ніким": Астаф'єва згадала свій шлях від "Playboy" до картоплі і розказала, чому мовчить про особисте

Астаф'єва розказала, як коханий мотивував її жити, і розкрила секрет гарного вигляду

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів