Астаф'єва розказала, як коханий мотивував її жити, і розкрила секрет гарного вигляду

13 лютого 2023, 11:15

Виконавиця Даша Астаф'єва, яка від самого початку війни залишається в Україні і допомагає з волонтерського і творчого фронту, розказала, як підтримує чудовий зовнішній вигляд.

В інтерв'ю програмі "Тихий вечір" вона також розповіла, як коханий мотивував її жити попри труднощі, і поміркувала, що таке "кохання".

"Зараз, мабуть, я роблю все. Не дотримуюся жодної дієти, не дотримуюся графіку, Думаю, я як і кожен українець зараз просто виживаю, насолоджуюся життям, ціную кожну хвилину. Дуже багато часу, як і завжди, проводжу на вулиці.

Займаюся тільки тим, чим хочу зайнятися, не витрачаю жодної секунди на те, що мене дратує, не подобається...", - зазначила Даша.


 

Розказала виконавиця і про чоловіка, з яким вступила у стосунки під час війни.

"Як таке диво могло статися? Мабуть, у мене є така риса, що все не так, як у людей. Під час війни всі розлучаються, а я навпаки – зустріла кохання свого життя і дуже радію цьому! Це дуже рятує, це, мабуть, єдине, що мене рятує – близькі і родина", - прокоментувала ведуча.

 
Нагадаємо, восени минулого року стало відомо, що Даша розійшлася зі своїм нареченим Артемом Кімом. Вони були разом 5 років

Астаф'єва також прокоментувала, що означає для неї слово "кохання" у 2023-му році.

"Це продовжувати і не зупинятися! Саме моя кохана людина надає мені сил і віри у те, що все далі має сенс, і ми повинні продовжувати.

Чесно кажучи, коли почалося повномасштабне вторгнення, ми були не разом, і я прощалася кожного дня. А він – єдина людина, яка не знала, що на нас чекає, але змушувала мене продовжувати ховатися, спускатися в бомбосховище, жити, піклуватися про себе та близьких. Навіть зараз він мене постійно мотивує. Тому для мене кохання у 2023 – це продовження і сенс", – розповіла гостя Кравець.

 

Нагадаємо, на початку війни Астаф'єва відразу запевнила, що їй нічого втрачати і вона готова вбивати окупантів.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Концертні вбрання викликають сльози": Астаф'єва зізналася, як її змінила війна

Ї*ать ти гніда: Астаф’єва вилаяла Тодоренко, яка влаштувала розбір гардеробу в день обстрілу пологового в Маріуполі

"Повертайтеся скоріше живими": Астаф'єва звернулася до захисників України у ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів