Колючий MÉLOVIN у новому кліпі здолав проплачених хейтерів

2 серпня 2023, 16:30

Співак MÉLOVIN вперше за останній рік представив новий англомовний трек "Don’t need your love".

В пісні йдеться про те, що 26-річний виконавець пережив за останні місяці (а саме хейт з боку слухачів і спроби йому протистояти).

"Світ все ще жорстокий до тих, хто відрізняється. Книги нашого дитинства вчили нас: "Ну ж бо! Наважся! Взлітай". І забували попередити - чим сміливішим ти будеш, тим більше каміння в тебе полетить з натовпу", - прокоментував співак.

 
фото з instagram

"Мені не треба, аби мене всі любили. Вам не треба, аби вас всі любили. Шукайте своїх. Коли треба - покажіть зуби, коли треба - переведіть образи в жарти! Тільки не зупиняйтесь!" - наголосив MÉLOVIN.

У відео навколо епатажного співака кружляють хейтери в спортивних костюмах, які в кінці отримали гроші. Про що цей епізод - співaк не уточнює, мовляв і тaк було зaбaгaто скaндaльних новин за остaнній рік.

Як відомо, співак дійсно не боїться висловлювати свою думку і не прогинається під зовнішній тиск. У 2021-ому виконавець здійснив камінг-аут на сцені.

А у жовтні минулого року він запевнив, що тема легалізації одностатевих шлюбів зараз, під час війни, є надзвичайно актуальною.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Melovin розповів, скільки його друзів із ЛГБТ на передовій та про хейт від псевдопатріотів

"Мене виховували справжнім чоловіком": Melovin розказав, коли вперше усвідомив свою орієнтацію

"Називали сатаністом": Melovin розказав, як у 2015 став жертвою глузувань Оксани Марченко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів