"Було 3 роки, коли поставили аутизм": Сенцов похвалився сином-студентом столичного вишу. ФОТО

5 серпня 2023, 09:47

Режисер Олег Сенцов похвалився своїм 19-річним сином Владом, який вступив на бюджет в Університет імені Карпенка-Карого.

Як повідомив у Facebook гордий батько, який нині захищає країну на фронті, хлопець навчатиметься на художника театру ляльок.

Також Олег розповів про важкий шлях сина, котрому у три роки поставили діагноз аутизм.

"Владу було три роки, коли йому поставили діагноз аутизм. Важко прийняти, що твоя дитина не така як інші, але ще важче боротися з хворобою від якої немає ліків. Влад не розмовляв до шести років, не вмів грати іграшками, а просто кидав їх та ходив безцільно по колу. Ми теж ходили по без кінцевому колу лікарів, пробуючи усі методики, які тільки існували.


"Влада вигнали з двох звичайних дитсадків і він опинився в спеціалізованому. Його вдалося стабілізувати. Він заговорив, мало та погано, але заговорив. Почались щоденні зайняття, переважно вдома, де годинами йому доводилося втовкмачувати елементарні знання. Потім була спецшкола, він пішов на рік пізніше, тому що затримка розвитку була очевидна. Школа дала більше ніж лікарні, і ми поступово зменшували прийом ліків. Влад став кращим учнем, почав ходити в театральний кружок, який було сформовано для таких, особливих діток. Але навіть у спецшколе існує булінг, і я ніколи не забуду той ранок, коли Влад сказав, що не хоче йти туди, бо інші хлопці називають його дурачком", - поділився важкими спогадами Олег.

 
19-річний син Олега Сенцова Влад. Хлопець вступив на бюджет за результатом творчого конкурсу

"А потім настав 2014, окупація Крима та тюрма. Нас розлучили на п'ять років і Влад виріс без мене. Після мого звільнення забрати його в Київ було справою нелегкою, але ми зробили це. Тут він пішов в звичайну школу, де йому не робили знижок, тому знов було важко. Він майже не знав українську, але вивчив її та вирішив поступати на художника театра ляльок.

З самого дитинства Влад любив дві речи: казки та малювати. Йому 19 років і він продовжує любити те саме, тому що досі живе як дитина. Можливо він залишиться таким назавжди, але головне щоб він залишався такою ж світлою дитиною.
Сьогодні стало відомо, що Влад зміг поступити в університет Карпенко-Карого на бюджет. Син з такої нагоди жарить дома відбивні", - похвалився успіхами своєї дитини Сенцов.

 
Олег зі старшими дітьми - донькою Аліною та сином Владом

Нагадаємо, у 47-річного Сенцова четверо дітей - дочка і син від першого шлюбу, позашлюбна донька від журналістка Юлії Бабич та синочок від другої дружини Вероніки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Дружина Сенцова вперше привезла 3-місячного сина в Україну і показала в татових руках. Зворушливе відео

"Стали ближчими до дому і до Перемоги": дружина Сенцова повідомила, що їхній син отримав українське громадянство

Олег Сенцов оголосив про народження сина. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів