Буллок та її померлий коханий встигли обмінятися клятвами - ЗМІ

9 серпня 2023, 10:00

Американська актриса Сандра Буллок та її покійний цивільний чоловік Браян Рендалл не були одружені, але начебто встигли обмінятися обітницями під час відпустки на Багамах.

Як пише Daily Mail, це сталося ще в грудні 2017, тобто за три роки до того, як Ренадллу поставили діагноз БАС (бічний аміотрофічний склероз).

На відео з церемонії видно, як Сандра з Браяном обіймаються і танцюють вночі після церемонії, що не мала юридичної сили, але мала велике значення для пари. Актриса, як відомо, називала свого обранця коханням всього свого життя. Але після розлучення з Джессі Джеймсом у 2010-му категорично не хотіла виходити заміж.

 
Daily Mail стверджує, що на відео саме Браян і Сандра
скріншот з відео daily mail

За словами одного друга пари, вони зробили це заради дітей, щоби показати їм, що вони разом назавжди. І після церемонії Луї та Лайла начебто почали називати Браяна татом.

Інший друг пари повідомив, що обмін клятвами відбувся 31-го грудня, в день народження Рендалла, мовляв, таким чином вони хотіли відсвіткувати усе й одразу.

До слова, у жовтні 2017-го в ЗМІ ходили чутки, що Буллок збирається вийти заміж.

Попри чутки про можливий розрив, які ширилися в ЗМІ за кілька днів до смерті Рендалла, тепер стало очевидним, що вони ніколи не були разом більше, ніж перед його смертю. Адже Буллок наглядала за коханим до кінця і робила це таємно, як він і хотів.

 
Сандра з Браяном були разом 8 років
фото getty images

Свої останні місяці Браян провів у її будинку в Беверлі-Хіллз.

"Сандра ховала Браяна в глибині будинку, який настільки великий, що можна було приховати правду, але ближче до кінця вона справді не пускала людей у дім, окрім лікарів і медсестер, які за ним доглядали", - розповів інсайдер.

"Чутки про розлучення були їм на руку, тому що це допомогло приховати справжні події. Було легше дозволити людям припустити, що вони не бачили Браяна тому, що вони з Сандрою більше не разом", - додало джерело.

 
59-річна Буллок втратила кохання всього свого життя
фото getty images

Нагадаємо, фотограф Браян Рендалл помер 5-го серпня у віці 57 років від бічного аміотрофічного склерозу. Це хвороба, яка вражає нервові клітини головного та спинного мозку, що контролюють довільний рух м’язів. Ліків від неї наразі немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Невиправний: ексчоловік Буллок наставив роги вагітній дружині-порнозірці

Ексчоловік Буллок узяв заміж молодшу на 24 роки колишню зірку порно

Буллок у глянці розказала про стресовий розлад дочки, коханого і своє "порно"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів