Цивільний чоловік Сандри Буллок помер через невиліковну хворобу

8 серпня 2023, 09:31

Цивільний чоловік американської актриси Сандри Буллок, фотограф Браян Рендалл помер у віці 57 років.

Як повідомила його родина у заяві, Рендалл боровся з невиліковною хворобою, пише Page Six.

"З великим сумом ми повідомляємо, що 5 серпня Браян Рендалл мирно помер після трирічної боротьби з ALS (бічним аміотрофічним склерозом - ред.)", - оголосили родичі чоловіка.

Родина Рендалла також зауважила, що він приховував свою хворобу від загалу, і всі, хто про нього піклувався, теж не розголошували діагноз.


 
Буллок і Рендал познайомилися у 2015 році на дні народження прийомного сина актриси Луї і незабаром почали зустрічатися
фото getty images

"Ми безмежно вдячні невтомним лікарям, які разом з нами долали цю хворобу, і неймовірним медсестрам, які стали нашими сусідами по кімнаті, часто жертвуючи власними сім’ями, щоб бути з нами", – йдеться у заяві.

За даними американського інституту неврологічних розладів та інсульту, бічний аміотрофічний склероз (БАС) — це рідкісне неврологічне захворювання, яке вражає нервові клітини головного та спинного мозку, які контролюють довільний рух м’язів.

У міру прогресування захворювання мозок втрачає здатність ініціювати та контролювати довільні рухи. Ліки від БАС ще не знайдено, і також немає ефективного лікування, яке б зупинило його прогресування.

 
Буллок тримала в секреті захворювання свого коханого
фото getty images

Сестра актриси, Жезін Буллок-Прадо, написала в своєму Instagram, що Сандра була поруч із Браяном до самої його смерті.

"Я переконана, що Брай знайшов найкраще місце для риболовлі на небесах і вже кидає свою приманку в бурхливі річки із лососем. БАС — це жорстока хвороба, але трішки втішає те, що він мав найкращих опікунів у вигляді моєї дивовижної сестри та групи медсестер, яких вона зібрала і які допомагали доглядати за ним у їхньому домі", - зауважила сестра Буллок.

Нагадаємо, Сандра Буллок і Браян Рендалл не були одружені лише тому, що актриса не хотіла офіціного шлюбу. А буквально за кілька днів до смерті чоловіка ЗМІ приписали Буллок розрив із ним.

Як відомо, 59-річна Буллок має двох прийомних дітей - 13-річного сина Луї та 11-річну дочку Лайлу. У Рендалла залишилася дочка Скайлар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Сандра Буллок показала свою 8-річну прийомну донечку

Сандра Буллок засвітилася в сукні в горох від української дизайнерки

Буллок у глянці розказала про стресовий розлад дочки, коханого і своє "порно"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів