"Таких хлопців вертіли на х*ю": Дантес покепкував із сексистських висловлювань Остапчука та нарвався на хейт його жінки

9 серпня 2023, 11:00

Скандал із сексистськими висловлюваннями ведучого Володимира Остапчука, виконавця POSITIFF та блогера Богдана Шелудяка (він же Буше) набирає обертів.

Хлопці, які у своїх соцмережах заходилися виправдовуватись та розповідати, що то була їхня думка, вочевидь не дуже переконили користувачів мережі

Адже у Tik-Tok та Instagram завірусився новий тренд – у сатиричній формі кепкувати з печерних поглядів Остапчука та його команди. Серед тих, хто долучився до так званого флешмобу – співак Володимир Дантес.

"Дівчата, для вас. Єй, мала, не голи ноги і вульву свою. Ей, мала, ми таких хлопців вертіли на х*ю. Ей, мала, ідеальна, як квітонька ти. Ей, мала, скажу тобі чесно, ти – 10 з 10", – наспівав він у відео, яким поділився у своєму Instagram.

 
Дантес доєднався до музичного флешмобу :)

Вочевидь, таке відео не дуже сподобалося Остапчуку, адже його дружина-слеш-продюсер шоу Катерина Полтавська назвала це "перевзуванням".

"Да, що ти кажеш, Вов. Слово "перевзутися" тобі про щось говорить?... Бо, якщо ви вже боретеся за справедливість, то давайте боротися до кінця. Чомусь деякі люди забувають, що самі не святі. І з приводу Дантеса: я б те відео й не виклала ніколи, хоча мені його 100 разів надіслали, але якщо він обрав шлях хайпувати/набирати собі бали за рахунок зловтішання над іншими, то вважаю правильним нагадати йому про те, що й він не святий", – написала Катя, наостанок звернувшись прямо до Вови: "Спочатку подивися на себе. Чуєш мене, чуєш?".

 
Катя завдає удар у відповідь :)
 
Катя пригадала Дантесу його ситуацію з "волоссям на ногах у жінки"
 
Раніше Полтавська не вживала слова "справедливість", а все списувала на "власну думку"
 
Чомусь сексистські жарти у шоу, продюсером якого є сама Катя, це – "особиста думка", а сатирична пісенька – зловтішання над іншими?

Нагадаємо, Остапчук у шоу обговорював не лише волосся на тілі жінок, але і целюліт та вагу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Особисте вподобання, а не сексизм": Остапчук та POSITIFF виправдалися після хейту через заяву про гоління жінок

Остапчук повідомив, коли переїде з дружиною в дім, що частково належить його колишній

Сердючка, Лагутенко та колишня Ярославського: винуватиця скандалу з Остапчуком на Міконосі показала фото з тієї вечірки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів