"Це зіпсувало стосунки": POSITIFF відповів, чи зраджував ексдружину, на які гроші живе та за що винний перед Дорофєєвою

2 серпня 2023, 11:30

Репер Олексій "POSITIFF" Завгородній, який протягом війни перебуває в Україні, розказав про своє фінансове і особисте життя.

У розмові "Слава+" він також відповів, чи зраджував ексдружину, та в яких стосунках перебуває зі своєю ексколегою, співачкою Надєю Дорофєєвою.

Як відомо, у 2021-ому Завгородній розлучився з дружиною, дизайнеркою Анною Андрійчук після 15 років стосунків. Олексій відповів, чи зраджував колишній, перебуваючи у стосунках:

"У мене було таке, що було листування. Морально це зіпсувало наші стосунки точно. Дійсно, не доходило ні до чого, але все одно, жінка читає таку фігню і думає: "все було". Але я поважаю себе, поважаю дружину, я не думаю, що так було воно".


 
На фото Олексій і його ексдружина Анна

"Нові стосунки, вони повністю інші. Я зрозумів, що треба просто говорити один з одним, і це навіть цікаво, що ці розмови можуть бути три дні поспіль до п'ятої ранку, і ви завжди цікаві один одному", - прокоментував виконавець стосунки з новою дівчиною.

Не оминули і теми заробітку під час війни. Виконавець зізнався, що найбільший його прибуток зараз - реклама.

"За рекламні інтеграції, наприклад. Більшість - рекламні інтеграції. В мене залишилися якісь свої гроші, які... Я продав автівку, наприклад. Зараз я їжджу на машині своєї дівчини. Треба було вкладати в кліп, треба було щось робити далі, підтримувати себе і сім'ю", - пояснив Олексій.

 
скріншот відео

Репер також згадав про свою ексколегу і подругу, співачку Надю Дорофєєву. Як зізнався Завгородній, під час спільного благодійного туру Надя запевнила, що вибачила його, але не пояснила, за що саме.

"Я все одно якась частина її життя і вона для мене також, тому мені дуже було приємно. Я трошки деколи був рок-н-рол. Я дуже часто запізнювався кудись. Є відмінниця, а є двієчник. Десь я досі хочу вибачитися перед нею за щось, що робив", - зізнався Завгородній.

 
фото з instagram

POSITIFF, як справжній друг Дорофєєвої, який був з нею на початку зародження стосунків зі співаком Володимиром Дантесом, прокоментував, чи змінилася її поведінка у новому шлюбі з ресторатором Мішею Кацуріним.

"Дуже сильно відрізняється прям. Вона стала більш відкритою (переді мною точно), вона більше йде на контакт. Головне, що вона щаслива, і це відчувається повністю. Вона зараз просто купається в коханні", - резюмував підсумки Олексій.

Нагадаємо, нещодавно POSITIFF відповів на закиди стосовно алкозалежності, позичання грошей та зміни у стосунках із Потапом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Клоуни": POSITIFF засудив чоловіків, що повиїжджали з України, та пояснив, чому лишився

"Тряпки, говно и х*йня": POSITIFF російською емоційно заспівав про ставлення українців до "руського міру"

POSITIFF і Настя Балог розчулили новою піснею про повернення українців на батьківщину

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
камал
"Маленькі зірки": Камалія похвалилася пристрастю дочок до музики та показала їх в образі рокерок

камал

Більше матеріалів