"Де хочу, там і голю": Єфросиніна звернулася до "даватєлєй порад" на тлі сексистського скандалу з Остапчуком

9 серпня 2023, 12:00

У мережі продовжують обговорювати скандал довкола сексистських жартів та висловлювань на шоу Володимира Остапчука.

Він, як відомо, у компанії виконавця POSITIFF та блогера Богдана Шелудяка поміркував про те, якою "повинна бути жінка на 10 з 10", її вагу, волосся на тілі й целюліт.

Серед тих, кого обурила ця ситуація, телеведуча Маша Єфросиніна. У своєму Instagram вона, не називаючи імен, звернулася до тих, хто заходився роздавати "мудрі" поради.

"Де хочу, там і голю себе… а не тому, що маю це для когось робити… Як хочу, так і стрижуся... а не тому, що маю підходити під чийсь типаж… Який маю настрій, так і вдягаюся... а не так, як має одягатися жінка в моєму віці. Коли хочу, тоді і вагітнію… а не тому, що маю встигнути до певного віку. Не хочу, не вагітнію… Як хочу, так і виглядаю… а не так, як маю виглядати на чиюсь думку", – йдеться у дописі ведучої.

 
Ведуча вирішила не мовчати
фото з Instagram маші Єфросиніної

"Для себе, дівчата, кожна з нас і є 10 з 10. І була б завжди, якби не вилупки, які все наше життя вважають за потрібне вказувати нам, що щось в нас не так. Тож, шановні "даватєлі порад", як має виглядати жінка, щоб ви її якось там оцінили, ось моя вам порада – спершу візьміть сантиметри та позамірюйте собі те, що дуже добре пояснить вам, чому саме там наразі перебувають ваші мізки. Бо "маєш бути" мені може сказати лише одна людині в цьому житті. Це я сама", – підсумувала вона.

 
Цікаво, що незабаром після своїх спроб виправдатись Остапчук закрив профіль в Instagram
фото з instagram володимира Остапчука

Як відомо, після виходу скандального шоу Остапчук поспішив виправдатись та заявив, що це була його власна думка. Мовляв, волосся на тілі "не ок саме для його жінки".

Нагадаємо, співак Володимир Дантес також відреагував на скандал з Остапчуком у більш сатиричній формі, чим розгнівав дружину ведучого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Остапчук повідомив, коли переїде з дружиною в дім, що частково належить його колишній

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів