"Смертельне поранення замість танців на дискотеці": Потап в новій пісні зачитав про трагічні історії війни і "Ренесанс"

18 серпня 2023, 13:40

Продюсер і шоумен Олексій Потапенко представив нову пісню "Ренесанс", де закарбував реальні історії, що сталися в Україні протягом війни.

У треку він розказав про долю молодого солдата і маленької дівчини, які загинули через росіян.

"В цій пісні, я розказав дві історії. Це історія одного молодого солдата, який загинув на Херсонщині, і одної молодої маленької дівчинки, яка втратила своє життя під час бомбардування. Це покоління, яке зараз всіма силами захищає Україну, виборює її право на існування та життя. Покоління, яке вистояло.

А наступне покоління — це вже покоління Ренесанс. Діти, які побачили війну. Діти, які зроблять усе, для того щоб вирости справжніми українцями і побудувати справжню сильну і квітучу державу. Завдяки ним Україна оживе як Фенікс!", - розказав головну ідею роботи Потап.


 
Репер розмірковує на тему того, яким буде покоління, що буде жити після війни. Покоління, яке Потап називає поколінням Ренесанс — це ті, хто відбудують Україну, зроблять її незалежною, сильною, квітучою та ще красивішою, ніж була до війни

"Я заклав у пісню страшні і трагічні історії сьогодення. Бо знаю, що це — наша страшна реальність і зараз це дуже близько всім українцям, адже кожен із нас уже має в родині або серед друзів того, хто ніколи не повернеться. І заради життів, які вони віддали, ми маємо вшановувати їх, пам'ятати їх, називати вулиці їхніми іменами і співати про них", - наголосив шоумен.

Нагадаємо, останній хіт Потапа (як і його особисте життя) викликав чимало скандалів у мережі. Раніше він прокоментував свою гучну пісню про волонтерів та відповів на запитання про шлюб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Потап привітав "свою королеву" Каменських, а вона показалася у кріслі та закликала відкрити серце

"Якщо щось робить Потап - не приклеювати Горову": продюсерка повідомила про припинення співпраці з ексомПриєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів