"Якщо щось робить Потап - не приклеювати Горову": продюсерка повідомила про припинення співпраці з ексом

29 листопада 2022, 17:00

Продюсерку Ірину Горову та репера Потапа більше не поєднує нічого, крім спільного сина Андрія. Співзасновниця MOЗGI GROUP повідомила, що їхня співпраця з ексчоловіком добігла кінця.

Спілкуючись із "ЖВЛ", Горова наголосила, що їхні імена відтепер не варто "приклеювати" одне до одного, бо спільних проєктов більше не буде. Вона адресувала Потапу слова вдячності.

 
Від початку повномасштабної війни управління компанією Горова повністю взяла на себе
фото з instagram горової

"Він для мене один і єдиний, хто допоміг мені взагалі зрозуміти, що таке шоубізнес і з якого боку до нього підходити. Ми зробили один для одного все, що могли – я з точки зору бізнесу а він із точки зору креативу. Але у якийсь час ми зрозуміли, що наша робота вже нібито вичерпана", - зазначила вона.


Продюсерка вважає, що в неї велике майбутнє у плані розвитку музичної індустрії в Україні, а в Потапа - у тій індустрії, яку він вибере.

"Льошо, я дуже тебе поважаю, дякую тобі за те, що ми зробили разом і те, що ми так класно працювали і не працюємо", - додала Горова.

 
Потап свого часу наголошував, що в їхньому з ексдружиною робочому тандемі головна - вона
фото з instagram потапа

"Тому я хочу, щоби також журналісти розуміли: якщо щось робить Потап - не приклеювати Горову, не колишню, а якщо щось роблю я - то не приклеювати нікого більше. Я роблю багато для того, щоби просто називатися Іриною Горовою, - наголосила вона.

Нагадаємо, в вересні Потап повернувся з закордону до України з амбітними планами змінити сучасний вітчизняний шоубізнес.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Горова повернулася до Києва та заінтригувала заявою про кохання вночі

Каменських прокоментувала тему своєї вагітності та пояснила, за які кошти живуть вони з Потапом

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів