"Росія, я люблю тєбя": Повалій виступила на тлі кокошників і заявила про "брак духовного виховання" в українців

30 серпня 2023, 17:50

Співачка Таїсія Повалій, яка ще на початку повномасштабного вторгнення стала на бік росії, не втомлюється публічно доводити свою відданість країні-агресорці. Днями артистка порадувала своїм вокалом Кемерово та Уфу, взявши участь у пропагандистських концертах.

У Кемерові, де дійство називалося "Песни Zа Родину", балет Таї для більшої переконливості вбрали в кокошники.

 
Бракувало хіба що портрета путіна і ведмедя з балалайкою
скріншот із відео

В Уфі 58-річну Таю потягло на зізнання у любові до своєї нової батьківщини.

"Хочеться сьогодні сказати слова подяки улюбленій країні, великій країні. Росія, я люблю тебе", - заявила Повалій зі сцени.

За лаштунками, спілкуючись із місцевою журналісткою, співачка теж за словом у кишеню не лізла.

"У наш час обов'язково потрібні пісні патріотичні. Час такий, розумієте, що ми маємо... Чим більше на нас хочуть зазіхнути, тим ми маємо бути згуртованішими, бути патріотично налаштовані, повинні створювати, бути разом. Я думаю саме такі пісні ростять ту молодь, яку не можна буде потім ось так ось підкупити", - заявила Повалій.

"Я просто весь цей час, коли був переворот в Україні, я жила там. Я знаю на своєму досвіді, як це складно і як людям бракувало саме духовного виховання, щоб усі переживали за сім'ї, щоб усі думали про своє майбутнє. Тому патріотична пісня - вона саме виховує духовність. І я впевнена, що майбутнє у росії велике. І наша молодь – вона могутня, вона мудра, і з нею ми, люди дорослі, можемо бути спокійні", - запевнила співачка.

Як відомо, у побудові великого майбутнього росії поки щось не поспішає брати участь єдиний син Таїсії Денис. Коли почалася війна, він із мамою саме перебував у росії, а потім чкурнув сі своєю сім'єю до Іспанії. До слова, останнім часом у своєму Instagram він перейшов на українську.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Я - з росією": Повалій намолола маячні про зомбовану Україну, нацизм та історичну місію путіна

Лорак у день обстрілу Києва привітала "с днем защиты детей" і згадала про милосердя

Тодоренко заявила, що планує приїхати до Одеси

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів