Він "не хотів руйнувати сім'ю", але вона "почувалася мов у пастці": інсайдери про причини розлучення Джонаса і зірки "Гри престолів" Тернер

6 вересня 2023, 15:35

На жаль, чутки про негаразди в зірковій родині музиканта Джо Джонаса та акторки Софі Тернер виявилися небезпідставними. 5-го вересня чоловік офіційно подав на розлучення з матір'ю двох своїх доньок.

У заяві зазначається, що шлюб "незворотно зруйновано".

У Instagram акторки оприлюднено заяву від імені їх із Джо.

"Після чотирьох прекрасних років шлюбу ми обоє вирішили по-дружньому завершити наш шлюб. Ходить чимало спекулятивних наративів щодо того, чому, але, чесно, це спільне рішення, і ми щиро сподіваємося, що всі поважатимуть наше бажання приватності для нас і наших дітей", - закликали Тернер і Джонас.

 
34-річний Джо та 27-річна Софі таки розлучаються
фото getty images

Тим часом інсайдери, наближені до родини, таки спробували пояснити, що ж стало причиною краху цього союзу.

Про це пише Page Six.

"Розлучення для Джо було крайнім заходом. Він ніколи не хотів руйнувати свою сім'ю, та йому довелося прийняти те, що, як він відчув, буде найкращим виходом для його дівчаток", - поділився інформатор, додавши, що "нещасливий дім - це не дім".

Із його слів, якоїсь останньої краплі, після якої Джонас вирішив розірвати шлюб із Тернер, не було.

"Воно просто продовжувало нагромаджуватися, і Джо зрештою дійшов точки, де відчув, що вичерпав усі можливості для порятунку цього шлюбу", - запевнило джерело.

"Їй подобається тусити, йому подобається бути вдома. У них дуже різні стилі життя", - виклав свою версію співрозмовник TMZ.

Зі слів друга самої Тернер, жінка стала почуватися в шлюбі "мов у пастці". Адже слава прийшла до неї дуже рано, і справжньої безтурботної юності в Софі так і не було.

 
Тернер вийшла заміж у 22, а в 24 стала мамою вперше

"Вона відчуває, ніби її життя загальмувалося після "Гри престолів", і її особисте життя також. Відколи з'явилися діти, вона почувається мов у пастці. У своєму близькому колі друзів вона єдина, хто одружений та має двох дітей", - розказав він.

"Зараз вона відчуває бажання надолужити той час, який втратила, коли була юна", - додав інсайдер.

До ж, натомість, прагнув більш спокійного родинного життя та навіть хотів, щоби вони з Софі завели третю дитину.

Як повідомляє The Daily Mail, aдвокат Джонаса від імені свого клієнта висловив побажання, щоби батьківські обов'язки були розподілені між експодружжям. Музикант просить про встановлення графіку, тоді як основним місцем проживання дочок вказує Маямі. У документі зазначено, що малі зараз мешкають там із батьком, а також "у інших місцях у США" - вочевидь, під цим мається на увазі, що дівчатка їздять із батьком під час гастрольного туру Jonas Brothers, поки Тернер перебуває на зйомках у рідній Британії.

 
Спільні фото досі є в Instagram зірок, але чи надовго...

До слова, нарешті з'явилася бодай якась підказка щодо того, як зветься молодша дитина Софі та Джо. Старша дівчинка, Вілла вказується в судових документах як В.Д., а її сестричка - як Д.Д.

Чвар Тернер і Джонаса через гроші, зокрема через аліменти, на щастя, не передбачається, адже пара має шлюбний контракт, до того ж, обидві сторони мають фінансову змогу забезпечувати дітей. Статки артиста оцінюють у 50 мільйонів доларів, а зірки "Гри престолів" - у 10.

Нагадаємо, шлюб зірок тривав чотири роки.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Думала, він виявиться х*йлом": Софі Тернер у глянці згадала перше побачення з чоловіком

"Думала про самогубство": зірка "Гри престолів" відверто розповіла про депресію

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів