"Сумую дуже за нами": Гросу у новому кліпі дочекалася, поки посивів її колишній

8 вересня 2023, 12:15

Співачка GROSU, вона ж Аліна Гросу презентувала чуттєвий трек про (не) кохання "Звичка".

У кліпі Аліна розповідає історію розставання з хлопцем, який починає жити своє життя, спостерігаючи за ним збоку.

"Відеоробота зроблена на реальних подіях: частина історії із мого життя, а частина історії моєї близької людини. Знімалися мої місцеві друзі, вони всі професійні актори, деякі з них з нашим українським корінням. Дівчина в нас з Канади. Хлопець абсолютний американець, доросла жінка американка з європейським корінням, а маленький хлопчик саме з України", - розказала співачка.

 
У відео Аліна зіграла головну героїню, яка не змогла відпустити минуле кохання і спостерігала за його життям
фото пресслужби Гросу

"В кліпі немає позитивних чи негативних героїв, це все звичайне життя. Люди розходяться, хтось покинутий, хтось щасливий, хтось страждає, хтось радіє. Всі ми дуже любимо жити чужим життям, слідкувати, як людина живе, як вона знаходить після нас наступне кохання, одружується, зʼявляються діти, старіє. Ти постійно слідкуєш, коли ти ще не байдужий і витрачаєш своє життя на життя іншої людини. Тобто, не робиш себе щасливим. Я вважаю, що це дуже велика помилка", - зазначила виконавиця.

 
Треба викреслювати минуле, якщо це не твоя доля і починати створювати своє особисте майбутнє, твоя доля тебе знайде. В моєму ж кліпі героїня все своє життя витратила на чекання свого героя, й поки він жив своє життя, дивилась у вікно за ним, врешті дочекалась", - розповіла Гросу

Співачка заклала в ідеї кліпу важливу мораль:

"Я хочу донести те, що варто жити далі, навіть якщо розійшлись з хлопцем. Якщо це доля, то ви обов'язково ще зустрінетесь і не потрібно витрачати на споглядання всі свої дорогоцінні хвилини".

Як відомо, сама Гросу, яка наприкінці 2021-го планувала весілля з російським режисером Романом Полянським, схоже, розірвала зв'язки із ним і зовсім не сумує.

Нещодавно вона розкрила подробиці особитого життя і відповіла, чи перебуває наразі у стосунках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Гросу розказала про спілкування з дочкою Полянського і плани щодо спільного будинку та шлюбного контракту

Бойфренд Гросу пояснив, чи причетна вона до його розлучення з дружиною

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів