Без Аффлека, але з обручкою: Лопес із нагоди свята попозувала на квітучому тлі

5 липня, 10:30

Американська зіркова пара, Дженніфер Лопес та Бен Аффлек поки не підтверджують чуток про своє неминуче розлучення, але не дуже й стараються розвіяти.

Черговим суперечливим меседжем публіці стало те, що 4-те липня, День незалежності США чоловік і дружина провели нарізно. Але Джей Ло, вітаючи свою країну, зазнімкувалася з обручкою на пальці.

Співачка Дженніфер Лопес

Схоже, Дженніфер було весело і без Бена


Як повідомляє Daily Mail, Лопес того дня була в Хемптонс у товаристві свого менеджера Бенні Медіни. У Insta-сторіс зірка, вбрана в той самий одяг, що й на святкових фото, також показалася в автомобілі з музикантом Стіві Маккі.

Акторка та співачка Дженніфер Лопес

54-річна зірка тусила з друзями в Хемптонс

Джей Ло

Лопес серед квітів надихалася красою

Співачка Джей Ло

Артистка позувала на тлі лаванди і троянд

Співачка Лопес

"Який ще Аффлек?"

Дженніфер Лопес із відомим музикантом

Що до Аффлека, то його 4-го липня помітили у Лос-Анджелесі. Актор обідав зі своїми дітьми від Дженніфер Гарнер - Вайолет та Фін.

Нагадаємо, тривожний поголос про те, що сімейна ідилія "Бенніфер" рухається до краху, почав ходити навесні. Лопес та Аффлек стали рідко з'являтися на публіці разом, а якщо і з'являлися, то виглядали напруженими. В червні стало відомо, що подружжя виставило на продаж свій розкішний маєток, придбаний після весілля.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів