"Герої не вмирають, але їх більше немає поруч": Yurcash презентував проникливу пісню-присвяту. Відео

24 лютого, 16:25

Фолькпанк рокгурт Yurcash 24 лютого до річниці великої війни презентував пісню-присвяту "Тільки не сьогодні". Як кажуть виконавці, пісня стала черговою рефлексією на те, що відбувається навколо.

Соліст гурту Юрко Юрченко каже, що у пісні вилиті всі почуття та емоції, які його переповнювали.

"Ти – "мущина", батько, воїн і наче маєш бути сильним, але втрачати своїх побратимів, що для тебе стали рідніші за рідних - непомірний тягар. А ти не можеш нічого вдіяти… Бо це - війна і ти мусиш робити свою справу. Тоді ти благаєш Бога: спаси і збережи їх", - каже Юрко.

Фото з Facebook Юркеш

Юрченко воює на фронті з перших днів війни. Після численних вибухів та мініконтузій втратив повноцінний слух на одному із вух, виправити це лікарі не змогли. Пісню "Тільки не сьогодні" він записував вже після травми.

Музикант воює з початку повномасштабного вторгнення

Музикант воює з початку повномасштабного вторгнення

"Це крик душі. Ця війна несправедлива, цинічна й жорстока. Так, ніхто з нас не народжений для війни, але хлопці й дівчата наче з дитинства відчували, що прийде такий час, коли ти мусиш піти, бо доля твоєї рідної країни - понад усе! Я втомився втрачати своїх братів і сестер… Герої не вмирають, але їх більше немає поруч і це несамовито боляче", - додав вокаліст гурту.

Фото з Facebook Юркеш

Нагадаємо, зірки згадують свої перші дні повномасштабного вторгнення РФ в Україну та діляться своїми згадками, як і мільйони інших українців.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів