"Жінка, яка народила, має бути трішечки егоїсткою": Ребрик про допомогу чоловіка, стосунки та фізичну форму після третіх пологів

28 травня, 14:00

43-річна телеведуча Лілія Ребрик, яка у березні народила третю дитину, дівчинку на ім’я Аделіна, дедалі більше занурюється у роль багатодітної мами.

Детальніше про це вона розповіла в інтерв’ю виданню kp.ua. Зокрема, поговорили про багатозадачність та час для себе. Лілія зізнається, аби "не застрягти у підгузках", інколи навмисно переключається та "виходить з дому".

"У мене немає якогось почуття провини, що я прошу чоловіка допомогти. Я взагалі вважаю, що жінка, яка народила, має бути трішечки егоїсткою. Якщо є можливість поспати – спи", – сказала вона.

Жінка, яка народила, має бути трішечки егоїсткою

"Жінка, яка народила, має бути трішечки егоїсткою"

фото з Instagram Лілії Ребрик

"Звісно, зараз важко залишатися спокійною, але діти, зокрема новонароджена дитина, навчили мене малювати внутрішнє коло. Є зовнішнє коло – новини, страхи, нерозуміння того, що буде завтра, постійний стрес. А є внутрішнє коло, де ти маєш себе заспокоїти і переключитися. Тому працюємо, донатимо, допомагаємо, мріємо і живемо життя. У нас іншої реальності не буде. І діти вчать цьому. Ти маєш бути спокійною як мінімум для того, щоб у тебе було молоко. Це надзвичайно потужна мотивація", – додала Ребрик.

Телеведуча також розповіла, що, маючи двох старших дочок, не хоче перекладати на них роль няньок. Мовляв, діти мають залишатися дітьми.

"Я ніколи не кажу: ти маєш посидіти, допомогти. Попросити про допомогу я можу, якщо потрібно. Але ніколи не навішу на дитину ярлики, що ти доросла і маєш все розуміти. Вона не доросла, вона просто старша", – сказала Ребрик.

Родина у повному складі святкує 6-річчя середньої дочки Поліни. Старшій з дівчат подружжя, Діані – 11

Родина у повному складі святкує 6-річчя середньої дочки Поліни. Старшій з дівчат подружжя, Діані – 11

фото з instagram лілії Ребрик

Ведуча також зізналася, що не забороняє старшій доньці фарбуватися, бо хоче, аби в підлітковому віці жага до мейкапу була поміркована.

"Діана, наприклад, зараз цікавиться макіяжем, вона собі якісь стрілки малює. Причому я їй дозволяю, не знаю, правильно це чи ні. Мені хочеться, щоб вона зараз цим награлася, щоб коли в неї наступить юнацький вік, вона не рвалася до цих стрілок, щоб розуміла, що є денний макіяж і вечірній, що дуже гарне обличчя, коли воно не намальоване. Ми багато про все говоримо. І я дозволяю зробити десь яскравіше, ніж мені, як мамі, того б хотілося. Вдягнути спідницю коротшу, ніж, можливо, мамі б того хотілося. Та, зрештою, коли як не зараз? Нехай ходить, нехай відчує себе дівчиськом. У неї є бажання відчути себе красивою, і я їй допомагаю", – сказала Лілія.

Ребрик розповіла, як третя донечка змінила її життя

Ребрик розповіла, як третя донечка змінила її життя

фото з Instagram лілії ребрик

Не оминули теми післяпологової форми. Ребрик зізналася, що абсолютно спокійно до цього ставиться.

"Ми, дівчата, такі вимогливі до себе, що нам завжди хочеться кращого результату. Я ще не в тій формі, в якій хотіла б себе бачити. Але в костюм влізла, і це вже прекрасно… Завдяки Адельці перейшла на правильне харчування. Я завжди намагалася не закидатися чим попало, але все одно ми себе не так любимо, коли належимо виключно собі. А коли ти належиш маленькій людині, треба дбати про себе якісніше", – сказала вона.

"Хіба у фігурі щастя? Ще встигну й до ідеальної форми прийти, якщо захочу. Хто встановив ідеальну форму? Ми самі для себе встановлюємо ідеальні параметри, тому це залежить від мого бажання. Буду відчувати, що мені хочеться ще скинути кілограм чи два, скину. Буду відчувати, що мені так комфортно, буду так ходити… Дуже хочеться, щоб наші люди трішки видихали, бо рівень стресу у суспільстві зашкалює", – додала вона.

фото з Instagram Лілії Ребрик

Розповіла Ребрик і про стосунки з чоловіком, хореографом Андрієм Диким.

"Я давно дійшла висновку, що народження дитини не рятує стосунки. Коли у вас гарні стосунки, то народження дитини робить їх ще міцнішими. Якщо стосунки не такі близькі і потужні, як хотілося б, то з народженням дитини вони стають гіршими, бо ти наче оголений нерв, ти мало спиш, не встигаєш відновитися.

Я не хочу поливати медом наші стосунки, але вони у нас дійсно справжні, класні і потужні: один подумав, другий вже зробив. Ми реально не сваримося, не знаю, як нам в житті так пощастило. У мене на це не вистачає ні сил, ні енергії. Ми розуміємо, коли нам треба помовчати або коли ми хочемо поговорити. Ми увесь час прагнемо побути вдвох. Ясно, коли троє дітей, то побути вдвох – це ще той квест. Ми вже жартуємо, що скоро почнемо грати в хованки, і треба знаходити собі таку лазівку, щоб діти шукали якомога довше", – жартома розповіла Ребрик.

Ліля та Андрій – щасливі багатодітні батьки

Ліля та Андрій – щасливі багатодітні батьки

фото з Instagram лілії ребрик

"Стосунки стали ще міцнішими, бо ти розумієш, що треба багато уваги приділяти і одне одному, і дітям. Увечері, коли треба всіх помити, нагодувати, вкласти спати, то ми ділимося, хто з ким, хто як. Дуже важливо розподіляти обов'язки, це дуже потужна підтримка одне одного. Наша родина – це команда. І для нас командна робота дуже важлива: підтримати, зробити, допомогти, розподілити, хто що робить, щоб це було максимально оперативно", – підсумувала вона.

Нагадаємо, ім’я Аделіни має для родини ведучої особливе значення, яке раніше Лілія пояснювала в Instagram.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів