Яремчук підтвердила народження сина та обурено звернулася до ЗМІ

1 липня, 18:00

Співачка Марія Яремчук підтвердила чутки про те, що вона вперше стала мамою.

Втім зробила це 31-річна зірка не тому, що їй закортіло поділитися радістю з усім світом. Просто Марію допекли спекуляції навколо "батьківства" співака Олександра Пономарьова.

"Всім привіт. Я тут, бо мене дістало", - повідомила артистка у Insta-сторіс.


"Жила я собі своє життя, нікого не чіпала. Робила свої справи, спродюсувала кіно, ну і стала мамою", - почала Марія.

Співачка Марія Яремчук

Так, Яремчук справді стала мамою

Співачка наголосила, що чернівецький перинатальний центр, де вона народжувала, порушив лікарську таємницю, поширивши конфіденційну інформацію про неї та дитину.

Марія Яремчук відповіла на чутки про народження дитини

"Так виявилось, що батько моєї дитини - Олександр Пономарьов, з якогось перепугу. Завдяки ствердним заголовкам навіть сусіди тепер нежартівливо питають: "А де Саша, це правда?" (Аж незручно перед жінкою Саші, що вже говорити про те, як це читати батькові мого сина!", - обурилася Яремчук.

Яремчук про чутки про народження сина від Пономарьова

"Думала я, ладно, хай собі пишуть... Але об'явився мій зведений брат Дмитро, якого я за все своє життя бачила разів 15 максимум... і пожалівся пресі, що я така погана "специфічна сестра", не відповіла йому в вайбері (я навіть не бачила, бо вайбером майже не користуюсь) і, бачте, не привітала його, коли в нього рождалися діти... Звідки я мала знати про це, Діма? Ми не спілкувалися ніколи! Чувак роки забирав все роялті з татових пісень, мені ні копійки не перепадало, а тепер я йому ще й винна...". - поділилася донька Назарія Яремчука.

Марія Яремчук відповіла братові

Звертаючись до преси, виконавиця закликала перевіряти інформацію, а не хайпувати.

"А в ідеальному ідеалі хотілось би, щоби суспільство не просто поважало, а ще й захищало права матерів та їхнє здоров'я (психічне зокрема!)", - підсумувала співачка.

Яремчук прокоментувала поголос про народження дитини від Пономарьова
Яремчук звернулася до ЗМІ після чутк про народження первістка

Нагадаємо, як і Марія Яремчук, її колега Олександр Пономарьов теж намагається оберігати своє особисте життя від уваги широкого загалу. Торік він зізнався, що боїться наврочити та пояснив, чому розпалися його попередні шлюби.Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів