"Придатний ще": 66-річний Зібров оновив свої дані в ТЦК

8 червня, 09:35

66-річний співак Павло Зібров розповів, як ходив до ТЦК разом із військовим оркестром, з яким записав оновлену версію хіта "Хрещатик".

За словами артиста, його викликали до територіального центру комплектування для уточнення даних в той день, коли він з оркестром знімав кліп на оновлену пісню.

"Кажуть: "ще попадаєте під той вік, коли треба відмітитися". Тому я беру "банду" з духовими дудками (йдеться про духові інструменти, - ред.), військових, зі мною 40 чоловік й ми під "Хрещатик" йдем під ТЦК оновлювати дані. Там всі розбіглися. Кажу: "Старший лейтенант Зібров прибув", - сказав Зібров в інтерв'ю "Ранку у великому місті".

Павло Зібров з чашкою чаю

Павло Зібров нещодавно показував шанувальникам, як саджав картоплю


Зібров не утримався від жарту.

"Мені сказали, що я придатний. Та й українські дівчата під час гастролей сказали: "Придатний ви, Павло Миколайовичу, придатний ще", - додав Павло.

Нагадаємо, якось в інтерв'ю Павло Зібров розповів про реальний розмір своєї пенсії та відверто зізнався, чи робить ін'єкції ботоксу.

Як відомо, колись дружина Зіброва Марина розповідала, що її сильно дратує у чоловікові, та чому вони сплять у різних ліжках.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів