Інсайдер розповів, чому дочка Круза і Холмс взяла за прізвище друге ім'я матері

27 червня, 10:40

Днями стало відомо, що донька американських акторів Тома Круза та Кеті Холмс Сурі відмовилася від прізвища батька. Тепер дівчинку звати Сурі Ноель, що насправді є невипадковим вибором.

Нове прізвище 18-річної дочки акторів – це друге ім’я Кеті Холмс. І, як пише Page Six, таким жестом Сурі хотіла донести особливий меседж.

"Вона висловлює подяку (Кеті - ред.), використовуючи її друге ім’я", – сказав інсайдер.

Актриса Кеті Холмс 2024

Цікаво, як Кеті відреагувала на рішення дочки?

фото з Instagram Кеті Холмс

Він також розповів, що не останню роль у цій справі зіграла слава її батьків. Мовляв, пішовши до коледжу, Сурі хоче почати все заново і "мати власну ідентичність". До того ж, нове ім’я допоможе уникнути уваги папараці, які нині переслідують її на кожному кроці.

Як відомо, Сурі вступила до унівеситету Карнегі-Меллона в Піттсбурзі. Там вона вивчатиме дизайн. Подейкують, що хоч за законом після повноліття дівчинки Круз не зобов’язаний виплачувати аліменти, за навчання у коледжі платитиме саме він.

Том Круз на премії Оскар

Круз вже багато років не спілкується з дочкою, тому її відмова від батькогового прізвища не стала дивиною

фото GETTY IMAGES

До речі, раніше джерело, близьке до актора, розповідало, чому саме саєнтологія забороняє актору спілкуватися з дитиною.

Нагадаємо, у Тома Круза є також двоє прийомних дітей від шлюбу з актрисою Ніколь Кідман. Вони якраз обоє є прихильниками церкви батька і після розлучення акторів обірвали усі зв’язки з Кідман.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів