Друга Януковича-меншого зачарувало силіконове тіло Кульбаби

19 червня 2009, 17:01
Українські "слуги народу" люблять обирати собі за дружин жінок з шоубізу, або просто дам модельною зовнішністю.

Згадати хоча б того ж Горбаля з його білявкою Донець, Власенка з його колишньою силіконовою дівою Наталею Окунською, Парцхаладзе з його Наталею Собченко (першою) чи Лесею Матвєєвою (другою дружиною), Льовочкіна з його Зінаїдою Кубар (Ліхачовою), або "дієтичного" Михайла Бродського.

"Правонаступником" модельної, а до того ще й силіконової теми у жіночому питанні на цей раз став депутат Партії регіонів, син скандального екс-губернатора Сумської області Володимира Щербаня Артем. Він - член Комітету ВР з питань будівництва, містобудування і ЖКГ та регіональної політики.

Серце (або ж інші органи) парламентаря зачепила власниця найсиліконовіших грудей українського телебачення. Вже близько місяця соратник Януковича тусить із Кульбабою.

Серце Щербаня полонила Кульбаба? Фото з Орхідея-паті

Колоритна парочка встигла засвітитися на вечірках у Будда-Барі, на балу "May Fashion" та на Орхідея-party.

Coolbaba, яку глядачі каналу "М1" звикли облизувати очима під час музичних рейтингів, тепер - у руках регіонала.

На "May Fashion"
У Будда-барі

Наскільки далеко зайшли стосунки цих двох - сказати важко. Адже на публіці Щербань і Кульбаба тримаються досить стримано.

Відзначимо, що Артем Щербань може похвалитися не лише новою пасією і батьком, відомим завдяки корупційним скандалам, а й друзями.

Так, син екс-губернатора Сумщини - один з найбільших друзів Віктора Януковича-молодшого. У 2006-му у нього навіть телефон був такий, як у Віті - Nokia 8800silver, яка на той момент коштувала від $1000 до $1200.

Власне, якщо друг Януковича-меншого вірну тактику, його імовірні амури з Кульбабою протривають немало. Адже нещодавно в інтерв‘ю "XXL Мужской размер" силіконова блондинка зізналася: вона довго може бути поруч із одним чоловіком, якщо має до нього щирі почуття. Та лише за умови, що її не будуть "напружувати 24 години на добу".

Правда, в Кульбабі, яку насправді звуть Валерія Крук, як виявляється, є не лише силікон. А й почуття. Вона може розплакатися від щастя, ніколи б не пробачила зраду і пишається своєю коханою дочкою. Нагадаємо, у Кульбаби є донька, якій телеведуча не соромиться демонструвати свої еротичні фотознімки.

А ще ця жіночка, за її зізнанням, ніколи не зможе відмовитись від сексу. Про це вона розповіла "Дусі" і додала, що також володіє даром ясновидіння.

Фото Дмитра Амідова та Артема Жавроцького (ТаблоID), а також фото "М1", "XXL мужской размер" та організаторів Будда-бар-паті

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали