Білявка Горбаля не ревнує його до Галліни, але може ревнувати до...

11 березня 2009, 15:11
Ось уже деякий час кохана жінка банкіра Василя Горбаля зовсім не чорнява пишна співачка Галліна, а худенька депутатка Шевченківської райради Тетяна Донець.

При цьому регіонал запевняє, "близькими" його стосунки з бютівкою стали вже під час "окремого життя". А бютівка, у свою чергу, заявляє, що до минулого свого коханця не ревнує.

"Ми познайомилися, коли мій попередній шлюб розпадався, але близькими наші стосунки стали тільки після того, як я почав жити своїм окремим життям", - наголосив в інтерв‘ю журналу "Публичные люди" багатій.

Горбаль познайомився з білявкою Донець, коли розходився зі співачкою Галліною

Нагадаємо, кілька років Василь Горбаль був одружений зі співачкою Галліною. Від шлюбу з банкіром у артистки залишилося прізвище, певний статус і статки, а також... дитина. Адже Галя народила дуже незабаром після розриву з Васею.

До речі, те, що Василь Горбаль та його колишня досі підтримують зв‘язок - факт відомий. Свої дружні стосунки ці двоє не приховують. Галя свого екса запросила навіть на хрестини своєї дочки Софії-Марії.


З Танею Горбаль зблизився, нібито, вже коли жив окремим життям

А от які стосунки встановилися між Галкіною та Тетяною Донець - тайна, закута в морок.

"Я - впевнена у собі людина, більше того, мені здається, що ревнощі не можуть народитися до історії, до минулого. Вони народжуються до сьогодення", - намагається пояснити Тетяна.

Тож, відповідаючи на питання, чи не ревнує вона до попереднього сімейного досвіду Горбаля, бютівка відповіла:

"Для мене важливо, що відбувається сьогодні. Тут я можу бути ревнивою".

Та до Галліни бютівка Горбаля начебто не ревнує - це минуле
Ревнивою вона може бути тільки щодо теперішнього...

При цьому, у ході того ж інтерв‘ю його кохана Тетяна зауважила, що "у наших ЗМІ надлишок негативу, заздрості".

А ще, посміхаючись, Донець зауважила, що у них з Василем "багато спільного у минулому - гарна освіта, бізнес, прихід у політику з метою змінити "правила гри" у країні, зробити їх більш європейськими і цивілізованими".

"Тобто, якщо говорити про громадянську позицію, вона у нас одна. На те, "що таке добре і що таке погано", у нас однаковий погляд". А зовсім не говорити про політику, маючи вдома телевізор, неможливо", - зізнається вона.

Цікаво, що у свої майже 38 років Василю Горбалю і досі важко відповісти на питання про те, що таке сімейне життя.

"Це питання, незважаючи на всю його тривіальність, досить складне. Напевно, сім‘я - це ті люди, на яких іноді бракує часу, але при цьому вони найбільш улюблені", - припустив він.

Фото журналу "Публичные люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів