Femen: Путін плутає чоловічий статевий орган з пальцем

27 жовтня 2010, 14:34

У середу активістки жіночого руху "Femen" провели акцію-протест проти візиту в Україну екс-президента Росії Володимира Путіна. Протест влаштували, як завжди, напівоголений та з реквізитом. До традиційних вінків і плакатів в руках "феменівок" додалися муляжі новонароджених дітей.

Акцію дівчата цього разу охрестили материнською і назвали "Україна - не Аліна".

"Кровосісі-феменівки" з іграшковими дітьми на руках мали символізувати скандальну історію інтимного зв'язку Путіна з російською гімнасткою Аліною Кабаєвою.

Як писав торік ТаблоID, за чутками гімнастка не лише стала коханкою нинішнього прем‘єра РФ, а й народила йому сина Діму. Втім, сама спортсменка цю інформацію спростовувала за посередництвом інтернету.

"Femen" вважає, що російський прем'єр плутає, як то кажуть, чоловічий статевий орган з пальцем, або, якщо вже уточнювати, то Україну з Кабаєвою. Жіночий рух протестує проти подібного порівняння і вважає, що Путін повинен усвідомити: він може скільки завгодно грати власну коханку і робити їй скільки завгодно дітей, але права грати нашу країну йому ніхто не давав", - йдеться у прес-релізі "Femen".

Як наголошують учасниці руху, вони виступають проти нахабного російського вторгнення у політичний, економічний, культурний і національний простір України.

"Кожен візит "старшого брата" залишає в Україні шлейф посилення тиску української влади на свободу слова і свободу протесту. Подібні зустрічі більше нагадують кремлівські тренінги з нагинання народу, аніж візити дружби і взаємодії", - йдеться у релізі.

До слова, ключовими гаслами акції коло пам'ятника Леніну на бульварі Шевченка у Києві стали: "Україна - не Аліна", "Нас так просто не нагнеш!" і "Кремлівським карликам не дамо".

"Femen" протестували з-під Леніна і не хотіли лягати під Путіна
Ключовими гаслами акції коло пам'ятника Леніну на бульварі Шевченка у Києві стали: "Україна - не Аліна"...
"Нас так просто не нагнеш!" і "Кремлівським карликам не дамо"
"Дзюдаіст, борися з іншими" і "Нас не тра***ш"

Фото прес-служби "Femen"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали