Жертва Ландіка написала лист у стилі "мир, дружба, жуйка"

31 жовтня 2011, 17:57

20-річна Марія Коршунова, виявляється, ратує за те, щоб її кривдник Роман Ландік не в тюрмі сидів, а дітей виховував. Окрім того, Маша, яку Рома Ландік тягав за коси по підлозі і жорстоко бив, не може нічого поганого сказати про його сім‘ю.

Про це Коршунова каже у відкритому листі, що його передав у редакцію "Восточного варианта" адвокат дівчини Ігор Зазимкін.

"Я довго мовчала. Але приходить час, коли доводиться порушити мовчанку. Минуло багато часу після інциденту в ресторані "Баккара". За цей період було дуже багато бруду. Те, що писали і розповідали про мене, - це цинічна брехня. Я хочу розставити всі точки над "і". У тих звинуваченнях і образах, які звучали на мою адресу, немає жодного слова правди", - заявила у листі Коршунова.

Які саме звинувачення на свою адресу мала на увазі Маша, не відомо. Можливо, у тому, що вона буцімто працювала у порноіндустрії, а можливо, у продажності.

Коршунова, яку у липні жорстоко побив син депутата Партії регіонів, тепер запевняє, що жодного конфлікту не існує.

Маша Коршунова, хоч її і гамселили не по-дитячому, вважає, що з Ландіком конфлікту нема

"У мене немає конфлікту з сім'єю Ландіка. Випадок у ресторані "Баккара" було врегульовано ще 6-го липня, коли я, разом з Романом Ландіком, написали заяви до прокуратури про те, що у нас немає жодних, - підкреслюю ЖОДНИХ, - претензій одне до одного", - наголосила Маша.

Мало того, у Коршунової навіть не знаходиться жодного поганого слова для сімейства регіонала Ландіка і його сина-мажора, який міг покалічити її на все життя.

"Я нічого не можу сказати поганого щодо сім'ї Ландіка Володимира Івановича і його сина Романа. Він хороший батько, намагається захистити свого сина і зробити все від нього залежне з даного питання. Це гідно поваги. Мої батьки зробили б так само. Ми дійсно досягли повного взаєморозуміння", - запевнила дівчина, яка тепер скидається чи то на людину, яка не сповна розуму, чи то на людину із комерційним талантом.

Окрім того, Марія, яка, схоже, тепер прощає всіх і вся, пояснила, чому уникала спілкування із засобами масової інформації.

"Причина проста - кампанія у ЗМІ більше за все нагадує цькування і чиєсь замовлення. Я не хотіла бути знаряддям у чиїхось руках. Очевидно, що всіх цікавило не те, що сталося в ресторані, а сім'я Ландіка Володимира Івановича і його можливий вплив на політичні процеси, як народного депутата України", - гадає Коршунова.

Ландік ледь не скалічив жінку, а вона й рада

Наостанок, жертва Ландіка ще раз наполегливо наголосила, що немає претензій до людини, яка її жорстоко побила і тягала по підлозі:

"Я шкодую, що все так сталося, і що я була втягнута в судовий розгляд. Я не маю жодних претензій до Ландіка Романа Володимировича, як і він до мене".

І взагалі, "розумниця" Маша постановила, що такому, як Ландік треба не у в‘язниці сидіти, а вихованням дитини займатися.

"У нього скоро народиться дитина, і я не хочу позбавляти його батьківської турботи. Він повинен займатися його вихованням, а не сидіти у в'язниці", - резюмувала Коршунвоа у листі.

Цікаво, що адвокат дівчини також заявив, що "іноземні партнери" розірвали контракт з Машею як з фотомоделлю. Сталося це після того, як вона стала учасницею гучного скандалу.

У Маші накрилися контракти з "іноземними клієнтами"

До речі, донецький адвокат Євген Коваль вважає, що після підписання мирової між Романом Ландіком і Марією Коршуновою, Романа можуть випустити з СІЗО під підписку про невиїзд.

Нагадаємо, у ніч 4-го липня Роман Ландік жорстоко побив 20-річну Марію Коршунову у луганському ресторані при купі свідків.

Потерпіла Марія Коршунова подала заяву до міліції. Ландік же спершу спростовував факт бійки, а тоді написав зустрічну заяву, де стверджував, що потерпілим є він.

7-го липня щодо Романа Ландіка було порушено кримінальну справу за хуліганство. А 9-го числа мажор був оголошений у розшук і наступного дня затриманий у Краснодарі. Там прокуратура Західного округу міста помістила сина регіонала до слідчого ізолятора.

Коли Ландік тікав до Росії, компанію йому склала молода дружина, 21-річна вагітна Ганна Тукіш.

Як нагадує "Українська правда", 11-го серпня Генпрокуратура Росії задовольнила запит Генпрокуратури України про видачу Україні Романа Ландіка для притягнення до кримінальної відповідальності.

27-го вересня Ленінський райсуд Луганська виніс рішення про арешт депутата Луганської міськради Романа Ландіка на два місяці.

Як відомо, батько Романа, депутат від Партії регіонів Володимир Ландік, погрожував журналістам через висвітлення інциденту з побиттям. А телекомпанія родини Ландіків спробувала провести топорну кампанію з відбілювання репутації мажора.

Нагадаємо, 31-го жовтня стало відомо, що Коршунова підписала мирову угоду з родиною Романа Ландіка.

Фото з сайтів bittrend.com, fxm.ru, imageban.net, а також фото з сайту Одноклассники.ру

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали