Настя Рибка: Кожна жінка в глибині душі хоче бути "шльондрою"

19 лютого 2018, 17:49

Сексі-"хижачка" Настя Рибка продовжує ділитися "мудрістю" в мережі та демонструвати свої голі принади. Тим часом грандіозний скандал, у який вилилося її катання на яхті разом із російським олігархом Олегом Дерипаскою та, ймовірно, керівником апарату уряду РФ Сергієм Приходьком, не думає вщухати.

Вляпався тепер у нього й Марк Цукерберг, якому дістається на горіхи від західної преси за те, що Instagram таки видалив матеріали, що компрометували цих двох.

Цього вимагав Дерипаска, котрий заявив про втручання в його особисте життя. І Цукерберг "капітулював", помагаючи тим самим прикривати російську клептократію, пише Washington Examiner.

"Рибкогейтом" зачепило й Цукерберга

"Марк Цукерберг, власник Facebook (та, відповідно, Instagram), тепер напряму перебуває в змові з Путіним, щоби впливати на світову думку на користь режиму тирана", - звинувачує видання.

"Кілька тижнів тому Цукерберг оголосив, що Facebook планує зробити новинний контент чистішим, щоби менше "фейкових новин" потрапляло до користувачів. Людей цікавило, хто ж вирішуватиме, які новини - справжні, а які - фейкові. Ніхто не чекав, що вирішуватиме це Путін", - зазначається в публікації.

Настя не вгамовується

Світлим моментом у цій історії, вважають автори, є те, що Путін не зміг примусити Google видалити з YouTube відео з розслідуванням Олексія Навального щодо Рибки, Дерипаски і Приходька.

Нагадаємо, про зваблення олігарха і те саме катання на яхті з сильними світу цього Рибка написала книгу. І, схоже, не збирається зав'язувати з письменництвом. У своєму фотоблозі вона поділилася повчальним та філософським фрагментом із неопублікованого поки що свого іншого творіння.

Instagram видалив фото, на яких був Дерипаска

"Хто така шльондра? Це гірше, ніж повія! Повію хоча б намагаються бодай чимось виправдати. А шльондра, котра любить безкорисливий секс - це ниця істота, позбавлена моралі, принципів, котра перебуває на дні еволюційного ланцюга. Вона погана і для чоловіків, і для жінок. При цьому кожна жінка в глибині душу хоче бути "шльондрою", віддатися хлопцеві, який їй сподобався, тут і зараз, у той момент, коли вона вперше зустрілася з ним очима і собі глибоко всередині сказала - "Хочу!", - пише Настя.

У своїй неопублікованій книзі Рибка розмірковує про хвойд

Як відомо, в найближчих планах у кралечки дебют у порно.

Тим часом Олег Дерипаска, подейкують, збирається піти з посад президента компаній En+ Group та "Русал", дізнався "КоммерсантЪ".

Щоправда, джерела видання стверджують, що його рішення викликане не "рибкогейтом", а тим, що прізвище бізнесмена потрапило в "кремлівську доповідь" США.

Хай там як, але Настя вже встигла привітати "свого Олежку" з тим, що він тепер зможе більше часу приділяти особистому життю, тобто "своїй золотій рибці".

Нагадаємо, Рибка вже обрала весільну сукню, в якій планує освідчитися Дерипасці і, якщо в неї все вийде, "оженитися на ньому". Як ми знаємо, вчителька біології з білоруського Бобруйська вже була заміжня та має сина, який живе з її колишнім чоловіком.

Фото з Instagram Рибки

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали