Таїландський суд у закритому режимі пред'явив Рибці серйозні звинувачення

13 квітня 2018, 12:37

Провінційний суд міста Паттайя пред'явив звинувачення скандальній ескортниці Насті Рибці та іншим фігурантам справи про нелегальний "тренінг із оргазмів", який вони проводили в Таїланді.

Тепер їм інкримінують ще й організацію злочинного угруповання, змову понад 5 осіб із метою вчинення злочину та надання послуг сексуального характеру в складі злочинної групи.

Про це секретар суду повідомив "РИА Новости".

Тепер звинувачення проти Рибки дуже серйозні

Судове засідяння проходило в закритому режимі у залі, розташованому в блоці камер тимчасового утримання суду Паттайї. На ньому, крім суддів та секретаря, були присутні лише самі підозрювані, помічник адвоката і перекладач.

Суд обрав для Рибки, її "секс-гуру" Алекса Леслі та інших запобіжний захід у вигляді заключення під варту. Їх буде перевезено до міської тюрми Паттайї.

"Наступне засідання у цій справі відбудеться 24-го квітня", - повідомив секретар суду, додавши, що, згідно законодавства країни, суд подовжуватиме запобіжний захід кожні 12 днів.

Дівуля може вже не відбутися штрафом та депортацією

Карно-процесуальний кодекс Таїланду відводить на слідство 84 дні. Засідання може відбутися раніше, якщо підслідні визнають себе винними, або ж якщо прокуратура раніше закінчить підготовку обвинувального заключення.

За першою справою, відкритою проти Рибки та її "колег", їх звинувачують у нелегальній підприємницькій і трудовій діяльності на території Таїланду. Засідання по ній відбудеться 17-го квітня.

Нагадаємо, Настя і її товариші, які перебувають за ґратами вже близько двох місяців, хочуть визнати себе винними за легшою статтею. Так уже вчинили двоє росіян та один білорус із цієї ж компанії, і вони відбулися штрафами та депортацією.

Як зазначає сайт Siam Legal, за організацію проституції в Таїланді карають позбавленням волі на строк від 3 до 20 років.

У Таїланді Настя з "соратниками" проводили секс-тренінг

Як відомо, поки Рибці ще вдавалося виходити на зв'язок, вона заявляла, що її арешт у Таїланді організований російською верхівкою, котра мститься їй за скандальну історію з олігархом Олегом Дерипаскою та заступником Дмитра Медведєва Сергієм Приходьком.

Жіночка просила допомоги в США в обмін на важливу інформацію та зверталася до американських журналістів, "якщо вони знайдуть її ще живою".

Фото з Instagram Рибки

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали