Рибку з соратниками звинуватили в зґвалтуванні та організації проституції - джерело

5 квітня 2018, 12:54

Скандальна екскортниця Настя Рибка, чиє справжнє імя Анастасія Вашукевич, уже півтора місяці перебуває в тюрмі в Таїланді. За повідомленням джерела, суд призначений на 17-те квітня. Причому закидають Насті та її соратникам уже не лише організацію секс-тренінгу.

Поліція Паттайї прийняла заяви від потерпілих, котрі звинувачують компанію в зґвалтуванні та організації проституції.

Про це повідомляють "РИА Новости".

Настя Рибка з лютого перебуває за ґратами в Таїланді

"Як я зрозумів, основні звинувачення в заяві висунуті проти одного з арештованих за "секс-тренінг", а решта звинувачуються як спільники", - розказав інформатор.


Двох "секс-тренерів", росіян, уже депортовано до Росії. 5-го квітня, імовірно, буде депортовано ще одного чоловіка, громадянина Білорусі. Що ж стосується решти, серед яких Рибка та її "секс-гуру" Алекс Леслі, то в разі, якщо таки буде відкрито карну справу, вони вже не відбудуться порівняно м'яким покаранням, яке отримали б просто за нелегальне ведення бізнесу.

Адвокат Насті та її сімох соратників попросив перенести суд на більш ранню дату, 11-те квітня, оскільки його клієнти бажають визнати себе винними, як це вже зробили троє їхніх товаришів, отримавши умовні строки та невеликі штрафи.

Весела компанія проводила в теплих краях тренінг із оргазмів

Нагадаємо, Настя Рибка здобула гучну славу після того, як стала однією з ескортниць, що каталися на яхті з російським олігархом Олегом Дерипаскою та керівником апарату уряду РФ Сергієм Приходьком. Балакуча дівуля розповіла про це у своїй книзі, а також щедро постила фото і відео в соцмережі.

Потрапивши за ґрати в Таїланді, Рибка попросила допомоги в США в обмін на важливу інформацію про зв'язки російських політиків із Дональдом Трампом та, імовірно, втручання Росії в американські вибори.

Фото з Instagram Рибки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів