Скрябін обіцяє розказати про секс, але не про дружину

Вівторок, 22 липня 2008, 13:28
Якщо екс-заступник Леоніда Черновецького Ірена Кільчицька збирає папочку в рай, то лідер гурту "Скрябін" має свою папку - "хер моржовий".

Андрій Кузьменко розповів, як пісяються діти у школі його доньки, а також про необхідність інтиму і розмову про секс із дитиною

Власне, Андрій - вже батько зі стажем. Як-не-як його донечці Марії-Барбарі вже 11 років. Як запевняє Скрябін, його мала ходить у звичайну школу.

"Вона вчиться у ліцеї №100 на Подолі, знаєш, там така атмосфера і дисципліна совкова, що коли дітям говорять, мовляв, ти йдеш до директора, вони просто пісяються в труси від щастя. Це не платний ліцей, і всім там пофіг, чи дитина ти міністра або прибиральниці", - роз‘яснює ситуацію "патлатий музикант".

 Дочка Кузьми вчиться у школі, де діти пісяються в труси від щастя

Відповідно до віку своєї дочки, Кузьма вже обмізкував потенційну розмову із дівчинкою про міжстатеві стосунки.

"Я знаю, що багато дітей, з якими вона на Оболоні вчилася, вже говорять про це, дівчата вже малюють собі губи. Слава Богу, мою малу в 11 років це ще не цікавить. Коли це її почне цікавити, я їй все розповім прямим текстом", - впевнений Андрій.

"У нас такі стосунки, що я не буду довго червоніти, думаючи, як же їй розповісти про секс. Хай психологи розповідають попристойніше, я розповім, так як вмію", - каже він "Бліку".

 Скрябін не буде довго червоніти, думаючи, як же розповісти доньці про секс

До слова, Марія-Барбара у Скрябіна - дитина, яка обирає інтелектуальне.

"Зрозумій, от, прикладом, моя мала не дивиться українські канали, вона каже, що не знає що там слухати, тому що там реально немає інтелектуальних пісень", - пояснює він.

Між іншим, татко дівчинки далеко від неї не пішов. Кузьма також схиляється до певної інтелектуальності - у музиці, й у співрозмовниках. А для "лівих" бажаючих поспілкуватися у його мобільнику є спеціальна папочка - "хер моржовий".

"Так, є така, і туди дуже просто потрапити. Є багато людей, які десь взяли мій номер, можливо, купили, вони телефонують мені: "Ой, привіт, хочу з тобою познайомитися..."... я завів таку папочку, і тепер, коли мені такі люди дзвонять, грає Шопен, а його я можу слухати цілодобово", - розповідає Андрій.

Завдяки папочці "хер моржовий" Андрій слухає Шопена 

Є у Скрябіна з дочкою ще одна спільність. Так, про чутки, що нібито Андрій перестав дружити з Олександром Пономарьовом через його Кусю, він відповів:

"Нє, це прогон, у нас просто часу менше стало. У нього маленька дитина, а я, як і моя дочка, не люблю чужих маленьких дітей".

А от про дружину Андрій і далі мовчить, як партизан, нікому її не показуючи.

"Ну, я і сам не ходжу на світські всякі тусовки, куди всі ходять тільки посвітити своїм таблом і пожерти на халяву. Дружина - табу, тому що повинен у сім‘ї бути інтим, якщо ти свій інтим покажеш, це буде все одно що показати свій член", - заявляє фронтмен гурту.

Скрябін: "Якщо ти свій інтим покажеш, це буде все одно що показати свій член"

Натомість Андрій сказав кілька слів про свій заміський будинок. У ньому, за його словами, шість кімнат, але журналісти навряд чи це коли-небудь побачать...

"Пресу туди не запрошу, адже дуже кайфово, коли ніхто там не бував, а я туди приходжу, як у свою печерку. У цьому ж весь комфорт", - пояснює він.

А ще, за зізнанням Скрябіна, до 30 років він був необов'язковою, здатною навіть обдурити чи зрадити людиною. Проте зараз доводиться пожинати плоди своєї необов'язковості і м'якотілості. Натомість, каже, нині він навіть на інтерв'ю приходить вчасно.

Фото прес-служби "Скрябін" та фото "Бліка"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів