Лжедівчина Андрія Ющенка відпочила на Мальдівах

29 липня 2008, 17:23

Навесні 2007-го року у медіа прокотилася чутка, ніби син президента Андрій Ющенко вже не зустрічається з роковою брюнеткою Павлович. Натомість президентський нащадок нібито запав на білявку з гурту-протеже Ассії Ахат "69".

Проте медіа-"роман" з Діаною Мериновою з еротично-музичного дуету швидко зійшов нанівець. За відсутністю доказів слідства, так би мовити.

Натомість у палких прихильниках Діани з‘явився інший багатій - знову ж таки за чутками. Хоча, можливо, цей "жеребець" поклав око і не на Меринову, а на її колегу по гурту Віолету.


У гурта "69" з‘явився багатий шанувальник

"... В Одесі після концерту до нас підійшов шанувальник, презентував величезні два букети білих лілій. Ми одразу зрозуміли, що це не просто шанувальник. У нього за спиною ми побачили двох охоронців", - розповідає Діана в одному з нещодавніх інтерв‘ю.

Та дівчата втекли від багатія на Мальдіви

Лжедівчина сина Віктора Ющенка Діана Меринова

За словами другої білявки, дівчата тоді просто подякували за квіти і попрощалися з мужчиною. Але в останнього, схоже, був у планах інший сценарій розвитку подій.

"Він нас запросив на свою яхту і далі поплисти у Туреччину на прогулянку! Причому запрошував настільки наполегливо, що якби не втрутилися менеджери з нашої команди, не зрозуміло чим би ця історія закінчилася", - додає подробиць Віолета.

Віолета

"А пізніше ми довідалися, що це був власник великої суднобудівної турецької компанії", - одразу підхоплює Діана, лжедівчина молодого Ющенка.

Врешті, замість Туреччини дівчата, з якими все ніяк не розстанеться Ася Ахат, полетіли на екзотичні Мальдіви.

А їхня "шефиня" Ассія Ахат попрямувала у романтичний Париж. Там заміжня брюнетка планувала зустрітися із людиною, яка б позичила їй скрипку Страдиварі - так, поносити, у гастрольному турі...

Ася Ахат полетіла за інструментом маестро

За матеріалами прес-служби Ассії Ахат та "69"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів