Анна Павлович розповіла, як жила у блуді з Андрієм Ющенком

Понеділок, 21 липня 2008, 11:37
Епопея з дівчатами сина президента Віктора Ющенка триває. Однак попри все, нове кохання Андрія Ющенка поки знаходиться у тіні екс-пасії "сина бога", Анни Павлович.

Цього разу в інтерв‘ю Павлович розповіла, як сварки з Андрієм доводили її до втрати ваги у 10 кіло, а батьки юнака просили пару "припинити жити в блуді".

Познайомилися Аня та Андрій, за словами Павлович, коли їй було 18, а йому - 16. "Нас хтось з дівчат познайомив у ресторані "Фелліні", - розповідає вона в інтерв‘ю "Сегодня".

На той момент президентський син був ще школярем. "Так. Він у цей час жив у готелі цілих півроку. Батьки у нього були розлучені і, природно, він мамі, Світлані Іванівні, сказав, що живе у батька, а Віктору Андрійовичу - що у мами", - розкриває старі побрехеньки Андрія Ющенка Аня.

"Спочатку ми просто були в одній компанії, а потім десь з весни 2004-го року Андрій почав інтенсивно мене домагатися. Я це спочатку сприймала з іронією, пручалася, але до осені він мене у себе закохав", - зізнається Павлович.

 Колишня дівчина Андрія Ющенка розповіла, що він її домагався, а вона пручалася

Каже, під час помаранчевої революції вони майже не бачилися: "...Його закрили десь на дачі під Києвом, по обухівській трасі, не доїжджаючи до котеджного селища "Золоті ворота".

На Майдан, за словами Ані, вона тоді ходила "лише двічі". І принаймні один раз фотографи таки встигли зафіксувати її поруч із Андрієм Ющенком.

"Ми з мамою в цей час жили в будинку на розі Банкової і Лютеранської. Там був офіс або якесь приміщення (чи то на другому, чи то на третьому поверсі) Володимира Горбуліна. Через це потім пішли чутки, що я чи то внучка, чи то ще якась його родичка, але це неправда", - згадує Павлович в інтерв‘ю.

 Аня Павлович каже, що Андрія під час помаранчевої революції закривали десь на дачі під Києвом

У ті часи Ані не давали спати революціонери. "Революціонери тоді жили в наметах у нас під будинком з кухнями, туалетами і барабанами. Від гри на останніх по ночах спати було неможливе", - каже вона.

"От кажуть, що я нібито з бідної родини і спеціально окрутила президентську дитину з матеріальних міркувань. Але ж це неправда. До того моменту, коли ми почали зустрічатися з Андрієм, я не потребувала ніяких грошей", - запевняє Аня.

"Ми з мамою у 2003-му році вклали гроші у будівництво квартири у Києві на вулиці Жилянській. Тоді там починали зводити новий будинок під назвою "Дипломат хол", тоді за квадратний метр потрібно було віддати 800 доларів. Площа нашої майбутньої трикімнатної квартири була майже 100 квадратів. От і рахуйте. Моя родина могла собі це дозволити", - заявляє Павлович.

 Екс-пасія президентського сина каже, що з Ющенком була не через гроші. Бо на шикарні апартаменти у  "Дипломат холі" гроші мала

За словами колишньої коханої президентського сина, у згаданому будинку вона постійно зустрічає депутатів з Партії регіонів, які там проживають..

Жити разом, за словами дівчини, Андрій та Аня почали вже після Майдану - "на вулиці Дарвіна".

"Цю квартиру ми знімали. Правда, після публікацій у пресі нам довелося переїхати у квартиру когось з родичів Андрія на Софіївській", - одразу додає Павлович.

До слова, як сказала газеті "Сегодня" Аня, тим, скільки і хто платив за квартири, у яких проживала парочка, вона не цікавилася. Тим не менше, як стверджує видання, оренда квартири на Дарвіна обходилася Андрію Ющенку за ринковими цінами як мінімум у 5000 доларів на місяць.

Про ті часи, за словами Павлович вона "згадує з жахом". Як розповіла дівчина, саме тоді Андрій став основним фігурантом публікації в "Українській правді" під назвою "Син Бога" у декількох частинах.

Про 2005 рік і "Сина Бога" Анна Павлович згадує з жахом 

"Те, що було потім, неможливо передати. Андрій після будь-якої критичної публікації замикався у собі, ні з ким не розмовляв по два тижні. Він корив себе, що підводить батька. Віктора Андрійовича він сильно любить", - запевняє Анна Павлович в інтерв‘ю.

Як розповіла брюнетка, коли Андрію у 2004 році по телефону повідомили про отруєння батька, "він так засмутився, що спершу вдарив кулаком у холодильник, та так, що у ньому залишилася вм'ятина, а потім по-чоловічому плакав".

"А після публікацій у 2005 році я говорила Андрію: "Лапа, ну не переживай. Давай запросимо пресу до себе у квартиру, і усі побачать, як ми живемо. Давай розповімо журналістам про себе. Не можна мовчати", - розповідає колишня Ющенка.

 Павлович розповіла, як Андрій Ющенко замикався у собі і бив холодильник

"Андрій не хотів. Віктор Андрійович сказав йому, щоб ми не спілкувалися з пресою, а з квартири нікуди не йшли. Ви навіть не уявляєте - ми тижнями через це не могли виходити з будинку. Квартира на Софіївській маленька. У ній дві кімнатки, а корисна площа близько 21 кв.м.", - бідкається Павлович.

Потім, за словами Ані, вони з Андрієм переїхали у квартиру Віктора Андрійовича на Малій Житомирській. Сам же господар з родиною на той час вже жив у президентській резиденції у Конча-Заспі.

"...Але там теж мені було важко психологічно жити. Весь інтер'єр було оформлено в українському етнічному, можна сказати, архаїчному стилі, що мені не по душі. Просто я - людина сучасна", - каже екс-потенційна невістка президента.

 З сім'єю Ющенків Павлович не зійшлася смаками 

До речі, вперше з Віктором Ющенком, як розповіла Павлович, вона зустрілася на дні народження його сина Андрія.

"Я дуже тоді хвилювалася. Мені потрібно було вимовити тост українською. Від хвилювання сильно нервувала, почала плутати українські слова з російськими. Віктор Андрійович мене ласкаво обійняв, посміхнувся і сказав, щоб я не хвилювалася", - згадує вона.

"Я навіть двічі зустрічала з його родиною Новий рік у Гуті. Але витримувала тільки кілька днів через ту ж саму архаїчну атмосферу. Ми каталися з Андрієм на скутерах по горах. Один раз ледве не розбилися. До президента, пам'ятаю, приїжджали туди Саакашвілі, мери галицьких міст", - розповідає Павлович.

Чутки ж про те, що минулого літа Аня і Андрій таємно розписалися, Павлович заперечила. "Насправді ми ніколи цю тему взагалі не піднімали. Правда, його родина нас просила, як вони виражалися, "припинити жити в блуді" і повінчатися", - розповідає дівчина.

 Ющенки просили Андрія і Аню "припинити жити в блуді"

Каже, з батьками екс-коханого стосунки склалися "душевні", проте є і деякі "але".

"Люди то вони гарні, але це люди з крайнощами. От Віктор Андрійович прекрасна і душевна людина, але він - український націоналіст, і всі розмови у нього тільки про українську історію і культуру. Я до всього українського ставлюся нормально, але у нього це занадто. Усе в ньому проникнуто чимось архаїчним, етнічним, Хоружівкою, селом. Він постійно розповідає про життя у селі, як пас у дитинстві теля", - скаржиться Павлович газеті.

За її словами, коли вона з Андрієм почала приходити до Віктора Ющенка, то її вражало, що на вихідні за спільним столом могли збиратися десятки родичів. Аня звикла до компаній у 3-4 особи, а тут - осіб 50 в одному приміщенні.

"До того ж вони хотіли, щоб я з ними розмовляла тільки українською. В Андрія Віктор Андрійович постійно цікавився: "Чому Анна дотепер не розмовляє українською мовою", - бідкається Павлович.

"Віталіна мені ще на самому початку нашого спільного життя з Андрієм казала: "Якщо ти хочеш спілкуватися з нашою родиною, то повинна розмовляти українською мовою". Мене ця безапеляційна умова так обурила, що я їй у відповідь відразу ж заявила: "Це ви, якщо хочете зі мною спілкуватися, будете зі мною російською розмовляти", - розповідає вона.

 А ще Павлович хотіли перевести на спілкування українською. На фото: Андрій та Віталіна Ющенки, чоловік Віталіни Олексій Хахльов та Анна Павлович

"Мої родичі такими претензіями з їхнього боку були обурені. Розумієте, я родом з Південного-Сходу України. Російська мова і російська культура для мене рідні", - заявляє Аня.

Окрім того, потихеньку з‘ясовується, що Павлович - взагалі нащадок дворянського роду....

"До того ж по лінії мами ми Бахови. Це дворянський рід. Один з моїх предків був гусаром при Катерині ІІ. Мій прапрадід Олексій Тихонович зібрав бібліотеку, яка зараз розділена між мамою і її молодшою сестрою. Я люблю читати Буніна і Набокова, люблю картини Сєрова й Айвазовського. Тож, мені від цього потрібно було відректися? Ніколи", - каже вона.

З кожним словом Ані стає все менш зрозуміло, як вона уживалася і встановлювала "душевні" стосунки із сім‘єю президента Ющенка.

Дворянка Павлович: "Я люблю читати Буніна і Набокова"

"Я проти вступу України в НАТО, я проти реабілітації бандерівців. Мене неприємно вразило те, що у Львові поставили пам'ятник Бандері. Я за те, щоб російська стала другою державною мовою в Україні. Я за дружбу України з Росією, я взагалі ненавиджу будь-який вид націоналізму і презирство до "чужинців". Мені подобається тандем Путін-Медведєв", - заявляє вона.

Між іншим, у мами Андрія Ющенка, на думку Павлович, також є своє дивацтва. Каже, перша дружина Віктора Андрійовича, Світлана Іванівна - "чудова жінка, але надто релігійна і набожна". Та й, як додала Аня, "Андрій теж був набожним до 14 років".

"У неї, думаю, це відбулося на ґрунті розставання з Віктором Андрійовичем. Раніше у неї було коротке волосся, вона була блондинкою, носила брюки, тобто була такою же, як і всі світські жінки. Після розставанням з чоловіком вона відпустила волосся, більше його не фарбує, ходить тільки у спідницях або сукнях, щодня молиться. Вона часто ремствувала, що я не ходжу по неділях у церкву", - розповідає колишня дівчина президентського сина.

А от сестра Андрія, Віталіна, за словами Павлович, - "людина емоцій": "Ми з нею часто сперечалися, навіть одного разу ледь не побилися. Однак зараз ми дружимо. Вона дуже сильна і владна жінка".

"Правда, іноді сестра і брат самі не знаходили між собою спільної мови. Якось навіть вони півроку не розмовляли. Віталіна часто дорікала Андрію, що він не працює", - розповідає Аня.

 Мама Андрія Ющенка, Світлана Іванівна ремствувала, що Павлович  не ходить по неділях у церкву

"Наскільки я знаю, у них з мамою в Івано-Франківську є свій супермаркет. Або може бути, вони здавали приміщення комусь під цей магазин. Нещодавно мені розповіли, що Андрій із друзями створив компанію "Umbrella", яка займається мультиплікацією на замовленням американців", - додає Павлович.

Тим не менше, тривалий роман Анни Павлович та президентського сина таки скінчився.

"Він сам по собі прекрасна людина, добра, добре вихована, але на нього погано впливають його кращі друзі. Називати їх не хочу. Вони родом звідкись з Карпат", - згадує про причину розставання з Андрієм Анна. За її словами, останнім часом у їхніх стосунках скандали відбувалися через його завищену самооцінку.

"Я тричі йшла від Андрія. Через дурний вплив друзів він міг бути зі мною жахливо грубий, причому іноді прилюдно - у ресторанах, наприклад. Іноді він був дивний, міг чи то жартома, чи то всерйоз, надіслати смс-ку - "Мій тато президент України, а я - президент Всесвіту", - розповідає Павлович.

"Після деяких сварок з ним я на нервовому ґрунті могла схуднути до 40 кг (звичайна моя вага - 50 кг). Пам'ятаю, місяць лежала у ліжку, не могла ходити через виснаження організму. Мамі і подружкам доводилося мене з ложечки годувати", - розповідає шокуючі деталі Павлович.

Андрій Ющенко слав Ані смс: "Мій тато президент України, а я - президент Всесвіту", а вона могла схуднути на 10 кіло

Проте на свій день народження 16-го грудня 2007 року, Аня, за її словами, прийняла рішення: піти від Андрія.

"А 31-го грудня, вийшовши на балкон квартири на Малій Житомирській (вони виходять на Михайлівський монастир), подивилася на церкву, і раптом мене відпустило - я зрозуміла, що мені можна почати нове життя", - каже вона.

"Андрію відразу ж сказала, що йду від нього. Він відповів, що дає мені 3 дні, щоб я забрала свої речі. Я зняла квартиру на Володимирській. Моя мама, коли розбирала мої речі, сказала, що коли я жила з Андрієм, то купувала чорний і взагалі темний одяг, а коли розійшлася - яскравий і кольоровий".

Отак пара і перестала жити в блуді - не обвінчалися, а просто розбіглися.

За матеріалами "Сегодня"

Фото надані "Сегодня" та фото http://phl.com.ua


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів