Могилевська пише "листи" з Індії: "Я жахливо капризна"

15 січня 2009, 14:31
Напередодні відкриття власної школи танцю (1-го лютого), відклавши усі справи шоу- та будівельного бізнесу, Наталя Могилевська чкурнула в Індію.

Співачка, як її улюблений кліпмейкер Алан Бадоєв на Різдво вирішили відвідати священні місця, шановані не лише буддистами, а й адептами інших релігій.

Днями у "Живому журналі" Могилевської з‘явився новий запис. У ньому зірка зізнається, що дізналася про себе чимало нового, і розповіла, "до чого докотилася.

Новий рік Могилевська відсвяткувала з "фабрикантами", а потім поїхала грітися в Індію

"Весь цей час я подорожую по найглухіших куточках Індії. Без телефону й інтернету, гарячої води та всіх інших досягнень цивілізації. Вивчаю нові для себе закони та традиції", - починає свій інтернет-допис співачка.

"Багато нового довідалася про себе... Наприклад, що я жахливо капризна, і зовсім не очікувала такого екшена. Нагадувала собі героїню в "Роман з каменем", яка всі ніяк не могла повірити, що навколо не сон, а цілком відчутна реальність", - зізнається Наталя, у якої в Індії буквально відкрилися очі.


При цьому Могилевська, схоже, прилаштувалася до екстремальних умов: "Я їм з посуду, митого у річці, у якій ще перуть, миються, і навіть чистять зуби (ящик питної для себе ми тягаємо з кожного міста за собою".

"Багато нового довідалася про себе... Наприклад, що я жахливо капризна"

При цьому, як відзначає артистка, павуки, мурахи і кажани тепер її "луТшие друзья", а валізу легше нести, якщо з неї зробити наплічник.

"Я навчилася спати під крики нічних птахів, спів мусульман, музику о 4-ій ранку і вибухи салютів у храмах індусів та навіть під багатогодинний барабанний дріб", - ніби дивується вона сама собі.

"Я зрозуміла, що чилі - це просто кетчуп у порівнянні з приправами "аборигенів", і що "но спайсі" не можна тому, що м'ясо "деньджероус"... Що скручений сушений листочок - це сигарета, а взагалі нормально курити маріхуану краще у храмі, але можна і без... Що в автомобіль можна посадити 10 -12 дітей, якщо тільки в ньому немає шибок... Що не так вже й погано ми живемо на Україні, що варто любити і поважати свою країну", - пустилася у розповіді про нові знання Наталка.

Якщо раніше Наташа піднімалася до небес, тепер довелося опуститися на землю. На індійську землю

Своїх фанатів вона підбадьорила легко. Сказала, що незабаром вже повертається: "Ще тиждень Аюрведи і літак додому..."

"Мені було дуже цікаво і, незважаючи на капризи і неприйняття на початку, вирішила, що обов'язково ще сюди повернуся. Є щось у ній незабутнє, у цієї далекій Індії, яка полюбилася (особливо англійцям)", - додала Могилевська.

Вона обіцяла повернутись

Між іншим, в ту ж саму Індію, як пише "Screen Media", махнули на цих канікулах і співачки Світлана Лобода з Аліною Гросу. Лобода, певно, поповнювала там свій фотоальбом, а от мала Гросу поїхала у Боллівуд зніматися у своєму новому відеокліпі. Знімати кліп там виявилося дешевше, ніж в Україні.

Фото з офіційного сайту Наталі Могилевської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів