Галліна Горбаль розповіла, що її доньці передалося із кров'ю

8 квітня 2009, 16:08
Екс-дружина банкіра Василя Горбаля співачка Галліна розповіла про те, що найбільше любить її дочка.

Наразі Софії-Марії, як розповіла ТаблоIDу її мама Галя, вже 1 рік і 4 місяці. За словами співачки, її чадо за цей час виросло, дуже змінилося. Дочка стала кучерявенькою шатенкою, волоссячко відросло, довге тепер.

А ще Софія-Марія, як каже її мама, стала дуже самостійною, а головне - дуже дисциплінованою.

"Дуже хороша дитина. Ви знаєте, у неї це у крові, серйозно. Мабуть, і від мами, і від тата. Тобто вона дуже ввічлива, красива, дуже добра. Ділиться усім. Все, що у неї попросиш, вона всім ділиться", - запевняє Галліна Горбаль в інтерв‘ю.

Галліна розповіла, що її доньці передалося із кров'ю

"Вона у мене дуже привітна, товариська, дуже добре реагує на дітей - одразу хоче спілкуватися", - посміхається думці про свою дочку тусовщиця.


Правда, багато сказати маленька Софійка ще не може. Поки що у її словесному арсеналі лише такі слова, як "дай" (перше слово), "ні", "так", "гав", "дєда", "баба".

"Мама" ще не каже. Каже на маму нана", - зізнається співачка.

"Вона любить усіх, хто приходить у дім. Більше за всіх любить, звісно, дідуся й бабусю, племінника мого любить, сина мого брата, йому вже 23 роки. А ще водія", - розповідає Горбаль.

Дочка співачки обожнює своїх діда та бабу (на фото, батьки Галліни Горбаль)

Як і більшість дітей, дівчинка Галліни обожнює роздавати усім повітряні поцілунки.

"А ще танцювати любить шалено - увімкне музику і танцює. Чи я кажу: "Софійко, заспівай будь ласка", - і вона співає", - розповідає жінка про досягнення свого пупсика.

"Дуже сильно любить попоїсти. Жувати любить", - посміхається Галя.

"Шалено любить хліб (сіренький я їй купую), бублики, печиво - все це просто обожнює", - веде далі співачка.

А ще Софійка-Марійка любить потанцювати і пожувати
І те, і інше у неї, схоже, від мами

Як запевняє екс-дружина регіонала, вона старається проводити з дочкою багато часу. Проте визнає, що в основному з нею бувають няньки. Їх у Галліниної доньки дві, вони одна одну підміняють, обом по 43-45 років.

"Коли мама приходить додому, донька дуже сильно радіє. Починає хвастатися, що у неї щось новеньке є", - ділиться співачка.

Мама вже навіть почала долучати доньку до міжнародних відпочинків. Так, разом дівчата вже побували на Кіпрі - провели там два місяці. Переліт, за словами Горбаль, її крихітка перенесла шикарно.

"Ми там купалися, плавали, засмагали. Купа вражень у доньки від води - повно ж води довкола. Вона її не боялася - я ж її з народження привчала плавати", - пояснює мати-одиначка.

Галя привчала дочку до плавання ще до її народження. І на тому ж таки Кіпрі

Каже. якийсь час, звісно, займалася із донькою гімнастикою, дитячою. Але зараз маленька підросла, почала розуміти що це і як, і стало дуже складно її змусити робити вправи.

"Але все одно ми намагаємося займатися у нас є велика така куля, м‘яч, і щоденні купання у ванній теж робимо", - каже Горбаль.

Що ж до себе самої та своєї пісенної творчості, то ще недавно Галліна саме збиралася знімати два кліпи. Одна пісня з робочою назвою "Забери с собою все" насправді називатиметься "Формула любви". А друга композиція носить назву "10 лет". Причому жодного зв‘язку із самою Галею чи її донькою, як вона каже, зміст пісень не має.

ТаблоID

Фото www.gallina-2007.narod.ru, фото піар-служби Галліни, "Комсомольської правди в Україні", "Gazeta.ua" та з сайту www.esj.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів