Дружина Симоненка запевняє, що не зловживала наркотиками

14 жовтня 2009, 19:13

Нинішня дружина лідера Компартії Петра Симоненка, Оксана Ващенко розповіла, що буває у них на кухні, що її поєднує з наркотиками і як змінився її коханий.

Після 4-місячної перерви нова дружина головного комуніста повернулася в ефір.

"Ефір, знаєте, як наркотик, хоча я і не пробувала наркотики. Якщо спробувати один раз, хочеться знову і знову цим займатися", - зі знанням справи сказала нова дружина фронтмена КПУ "Дусі".

"Звісно, ефір з Петром Миколайовичем я більше не веду. І якщо це роблять мої колеги, іноді я слухаю і кажу, де потрібно було б, приміром, дотиснути", - зауважує найближча до тіла Петра Миколайовича радіожурналістка.


Водночас, як наголошує Ващенко, у своєму інформагентстві вона з колегами про Симоненка пише більше, ніж інші. "Але пишемо правду, чого не робить багато хто", - наголошує вона.

Щоправда, мабуть же ж, не всю правду пише Оксана про батька своєї дочки. Щось, судячи з її слів лишається у стінах їхньої квартири.

"Звичайно, ми з чоловіком на кухні багато чого обговорюємо, але мені здається непристойним виносити це в ефір. Усі розуміють, що я інформована трохи більше завдяки Петру Миколайовичу. Але, навіть знаючи щось таке про свого гостя, я не дозволяю собі це озвучувати", - запевняє перша леді Компартії.

Також муза Симоненка вирішила зауважити, що ніколи не працювала у прес-службі Симоненка. Каже, він пропонував, але вона відмовилася.

А на виборах блондинка буде ратувати, само собою, за свого рідного чоловіка: "Голосувати буду за Петра Миколайовича, звісно (сміється). А за кого ж мені голосувати?! Раніше я так не думала. Але відтоді, як я дізналася його ближче, у мене немає жодних сумнівів".

До слова, розповіла Ващенко і про те, як змінився її комуністичний обранець з моменту їхньої зустрічі:

"Зі мною він почав кудись ходити, а раніше, за розповідями, весь час проводив на роботі. Навіть вихідні дні".

"Нещодавно ми разом були на концерті "Любэ". Нам дуже сподобалося. Ще я повела його на французького виконавця Гару. Він не знав, хто це, а я запитала: чи подобається йому мюзикл "Notre-Dame de Paris", - похизувалася жіночка.

Водночас вона зауважила: "Він досить часто буває вдома. У неділю, наприклад, він весь час провів з Машею, гуляв з нею".

Нагадаємо, з дочкою Марією Оксані допомагають батьки. Її мама, до слова, викладає у понтовому вузі КІМО.

"Нянькам я не довіряю, самі знаєте, які випадки бувають. А рідні Машу дуже люблять. І тато, і мама мені дуже допомагають, вони самі раді допомогти. "І дитина тішиться, дуже розвивається, почувається впевненою, бо її оточують рідні. От по середах у мене ефір, і я іду на весь день, щоб підготуватися, а з дочкою цілий день мама", - ділиться кохана дама Симоненка.

"Груддю я не годую вже 4 місяці, тому що Маша погано їла. І у мене немає часу працювати на повну силу зараз, але потім я однаково це планую" - додала вона.

А наостанок Ващенко обмовилася про судові процеси з екс-дружиною Симоненка пані Світланою.

"З приводу розлучення, вони розлучилися набагато раніше, я це точно знаю, і жодних претензій бути не може. Стосовно позовів, з цим краще звертатися до адвоката, він у курсі. І я не сказала нічого такого. Відразу вирішила не бути безтактною і нікого не ображати", - сказала білявка.

Також жінка наголосила, що точно знає, що Маша - це її дитина. "І Петро Миколайович знає і визнає свою дитину. Тому я впевнена у своїй правоті. А далі вже буде розбиратися адвокат"

Просто, на думку Ващенко, ясно, що якби не було президентських виборів, то ніхто б ні в який суд не подавав...

Всі фото "GolosUA"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів