Коляденко - рибка Немо і хоче повернути Біличку в сім'ю

19 листопада 2009, 11:08

Екс-чоловік співачки Ірини Білик, хореограф та телеведучий Дмитро Коляденко і сумніву не має у тому, що він зірка. Правда, зірка, яка не любить, коли її ненавидять. Також Діма розповів про свої плани на колишню коханку, про те, що готовий вийти на Майдан і як важко бути рибкою Немо.

"Дмитро Коляденко у своєму житті робив чимало добрих і поганих вчинків. Я не шкодую ні про що. Зробив, то зробив. Зате не буду журитися, що я цього не робив", - сказав епатажний артист, відповідаючи на питання "Комсомольської правди в Україні".

"Мало того, можу ставати на свої граблі по 20 разів, битися об них головою й однаково мені чинити так, як хочу. Це ж життя. Лише мертва людина нічого не робить. А я - живий", - розповів телеведучий, як набиває шишки на власному досвіді.

При цьому найприскіпливіший член журі української "Фабрики зірок-3", Коляденко вважає себе безумовним суперстар:


"Тут і слону зрозуміло, що я зірка. Мене навіть собачки впізнають... і кішки. Про людей взагалі мовчу".

"І слону зрозуміло, що я зірка!"

А щоб стати зіркою, за словами Діми, завжди має буде зроблено купу зусиль. "Скільки піде крові й нервів, щоб чогось домогтися. Так просто зіркою неможливо стати. Це така ж праця, як і у шахтарів. А не дитячий сад", - впевнено сказав шоумен.

Щоправда, судячи зі слів Коляденка, зірко вість його життя особливо не змінила: "Моє життя зміниться, коли я куплю собі гелікоптер, яхту за мільйон, розкішну віллу та власну квартиру в центрі столиці. У мене ще всі попереду. Я ще стану щасливим".

Правда, як зазначив Діма, щастя він вимірює не у грошах: "Мені подобається, коли у мене є друзі. Мені подобалося, коли у мене була кохана людина. Я радий, що у мене є щеня, моє щеня. Мої глядачі... От це мене надихає. Але при цьому дуже люблю, коли є і грошики..."

Звісно, адже для того, щоб купувати золото, грошиків потрібно більше... "Я люблю золото. Я ношу золото. Золото притягує успіх, розкіш і багатство. Але буває, що надягаю дешеві дрібнички, тому що це стильно, модно і дешево", - сказав шоумен.

Стати зіркобю - "це така ж праця, як і у шахтарів", щоб ви знали

До слова, як зізнався телеведучий, друзів у шоу-бізнесі він не має.

"Вважаю, що їх і не може бути. Не можу сказати, що ми - вороги, але я не вірю у дружбу серед артистів. Це збіговисько брехунів. Тож своїх друзів я дуже ціную. Їх небагато, але вони є. Вони обрані та таємні", - поділився любитель собак і саквояжів.

А от з коханням у Дмитра все набагато складніше.

"Я забув, що таке кохання, і не пам'ятаю, як воно пахне. Все стерлося з пам'яті. Напевно, у мене крижане серце. От чекаю, хто ж його розтопить, цього Коляденка", - обмовився він.

Причому, як відзначив Коляденко, на йогу думку, заради любові непотрібно чимось жертвувати. Кохання, як він каже, це така штука, "якщо вона є, то є, якщо її немає, то немає. Все має бути природно і натурально".

Коляденко - Снігова Королева?

Нагадаємо, певно, найяскравішою історією кохання Коляденко став його роман зі співачкою Іриною Білик. Певно, тому, коли Діму спитали, хто крутіший - Білик чи Могилевська, він відповів так:

"Нечесне питання. Біличку я кохав 5 років. У прямому і переносному значенні. Моя відповідь - Біличка, але Могилевська теж дуже хороша".

Звісно, для Коляденка Білик крутіша! Адже на її користь не лише якісь співочі таланти та кохання хореографа, а й розмір грудей.

"Великі груди - найважливіше для жінки. А для чоловіка - це велика чоловіча гідність", - підкреслив він.

"Великі груди - найважливіше для жінки"

"З Біличкою ми були гарною парою, це правда. Будь-який чоловік поруч з жінкою стає гарнішим. Як і навпаки. Сьогодні моє серце вільне. Але не можу сказати, що став потворнішим. Без Ірини я теж нічого", - самовпевнено зауважив танцюрист.

Між іншим, на Білик у Коляденка ще є плани. Так, судячи з усього, Діма має ідею випустити власний альбом. І, можливо, навіть зняти кліп на одну з пісень разом з Ірою.

"Незабаром, незабаром, незабаром... Чекайте. Сам думаю про це. Вже час Біличку повертати у сім‘ю", - сміявся шоумен. Він, нагадаємо, у своїй концертній програмі співає.

Коляденко вірить, що без Білик він теж нічого...

"Мало того, у моєму репертуарі є дуети з Наташею Волковою й Аллою Кудлай. У в майбутньому я хочу серйозно зайнятися кар'єрою виконавця. Просто поки не поспішаю. Це моя мрія, яка має здійснитися", - додав чолов‘яга.

До слова, Коляденко поділився своїми уподобаннями у музиці: "Вже місяць у машині слухаю компакт-диск Сосо Павліашвілі та Леоніда Агутіна. Справжні чоловіки. Круто співають, класні пісні, прикольно слухати їх у заторах. Люблю, коли співають чоловіки. Я їм вірю".

Також не забув Діма згадати й про іншу свою дружину, теж колишню - хореографа Олена Коляденко. Причому артист відкрито визнав, що натепер Лєна - крутіша за нього:

"На сьогоднішній день, моя думка змінилася. Дуже подобаються постановки на "Фабриці зірок - 3" від Олени Коляденко. Тому, на сьогоднішній день, вона - кращий хореограф України. Я кажу правду і дуже радий, тому що це - моя колишня дружина. Пишаюся, що вона не бомжиха (посміхнувся). Бачите, яким вмію бути чесним. Я такий".

Діма визнав, що його екс-кохана Коляденко - краща за нього

Можливо, таким чесним Коляденко виріс на "Педагогічній поемі" Макаренка. Адже на питання, хто краще пише: Макаренко чи Бунін, - він відповів обізнано.

"Макаренко. У дитинстві я читав його твори про бездомних діток. Це було класі у 7-ому. Мама каже: "Чому ти плачеш?" А я відповідаю: "Тому що мені шкода бездомних діток". Макаренко - це відчуття мого дитинства. А Бунін - для дівчаток. Не люблю читати про природу, красу. Люблю це нюхати і бачити", - пояснив Дмитро.

Як зауважив Коляденко, у житті він таки самий, як і в телевізорі: "Звісно такий самий. І голий такий самий. Тільки трішечки спокійніший. А, в принципі, одне обличчя".

Також він зізнався, що обожнює, коли дратує людей. "А ще більше - коли мене люблять", - додав він.

"Маю сказати , що шоу-бізнес - це не казка, а жорстокий світ, де плаває багато акул. Інакше неможливо. Така у нас робота. Залишатися рибкою Немо дуже складно. Я, особисто, намагаюся, тому є маленькі труднощі", - визнав артист.

В дитинстві шоумен ридав над книгами Макаренка

А життєві принципи Коляденка наступні: "Не красти, не брехати, не плюватися, не відповідати на брутальність злом. І... вже не ревнувати, вже не руйнувати, вже не різати стосунки. Намагатися бути святим. І не брехати..."

Як зазначив Дмитро, він брехати не вміє. Якщо йому щось не подобається, то може сказати все в очі. Правда, інколи таки стримується:

"Позавчора на вулиці, коли я виходив з ресторану, п'яний чоловік послав мене на три букви. Я подумав, що мені йому відповісти: 1) Набити йому пику; 2) Послати його туди ж; 3) Набити йому пику.

Вгадайте, що я зробив? Мовчки розвернувся та сів у своє авто. Поїхав у своїх справах. Просто подумав, що його покарають за мене. Хто? Вищі сили. Я не прошу себе любити, але й не треба відчувати до мене ненависть".

Хореограф хотів набити хаму пику, але стерпів образу

А в цілому Коляденко, судячи з його визначення щастя, більш-менш щасливий:

"Щастя - це коли багато роботи. Щастя - зустрічатися з людьми на своїх концертах. Щастя - щонеділі виходити в ефір, знати, що люди прокидаються під твою програму. Щастя - доглянута, гарна, вимита собачка, яка чекає тебе вдома, любить... Але для повного щастя мені не вистачає справжньої любові. Хто мене любить?"

Нагадаємо, у хореографа є маленький півторарічний пекінес Фанні:

"Теж дуже добрий, люблячий і не гавкаючий цуцик. Мій друг. Я його дуже люблю, а він любить спати на всіх моїх сумках. То на одній, то на іншій, то на концертних костюмах. Він теж любить усі мої саквояжі, тому що там моя таємниця. А Фанні - таємниче щеня".

Зрозуміло, чому Коляденку шкода, що у Китаї їдять імператорських пекінесів. "Готовий вийти на Майдан на підтримку імператорських пекінесів!" - заявив телеведучий.

Коляденко готовий іти на захист пекінесів!

А ще Коляденко розповів, що у 1991-1992 роках служив у 5 танковому полку, в смт. Десна, місті Остер. Він там був механіком-водієм у званні старшого сержанта.

І наостанок на питання, коли ж нарешті Коляденко пострижеться "під нуль", він відповів коротко: "Днями".

Фото "Комсомольської правди в Україні", "Дусі", "ТСН", "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів