Гросу отримала цяцьку від Білик, а на доньку Сумської чекає куля

Четвер, 7 січня 2010, 14:11

У вітчизняному шоу-бізнесі кумівство дуже поширене. Мовляв, чого шукати когось на стороні, коли  одним махом можна взяти дитині хрещеним чи хрещеною відому та небідну людину. А значить і подарунків на День народженні та Різдво можна очікувати недешевих.

Найбільш багатодітною хрещеною мамою українського шоу-бізу вважається співачка Ірина Білик. Зокрема, артистка хрестила доньку стиліста Володимира Тарасюка - Діану, сина продюсера Євгена Рибчинського - Даню. Та найвідомішою хрещеницею Білик є 14-річна співачка Аліна Гросу.

Зазвичай Іри збирає усіх своїх хрещених в себе вдома. Та цього разу артистка дещо переінакшила традицію.

"Цього року ми зустрінемо Різдво не в Іри, а в мене вдома. Моя мама приготує кутю, голубці, вареники. Обов'язково співатимемо колядки", - поділилася планами напередодні Різдва Гросу.

А от подарунків від хрещеної Аліна не чекає. Мовляв, перед новим роком Білик вже презентували дівчині коштовну цяцьку - браслет зі стразами.

"Він мені дуже сподобався, і я буду виступати в ньому на концертах", - зізналася Гросу. Щоправда, не повідомила, чи бува браслет не стане аксесуаром до її садо-мазо вбрання.

Гросу отримує від своєх хрещеної коштовні подарунки

Що ж до подарунку для хрещеної, то Аліна вирішила, певно, не "заморочуватися":

"Я у свою чергу подарувала хрещеній статуетку "Символ кохання" - пара закоханих, що цілується".

Не забула про свою похресницю й Ані Лорак. Нагадаємо, артистка похрестила маленьку Кароліну - доньку своєї подружки Лілі Подкопаєвої.

"Я люблю приїздити до Лілі і по кілька годин проводити, граючись з маленькою в ляльки", - розповіла Лорак, яка щось не поспішає заводити власних діточок.

Правда, на Різдво Кароліна так і не зустрінеться з кумою та хрещеницею:

"Зараз Ліля з дітьми на відпочинку, але щойно вони повернуться, одразу ж поїду до них у гості".

Ну а поки Лорак хвалиться, що вже купила для маленької Каролінки різдвяні подарунку - розвиваючі ігри та іграшки. До речі, маленька донька Подкопаєвої має для хрещеної свій презент - малюнок, на якому зображена співаюча Ані Лорак.

Лорак свої хрещениці-тезці зазвичай дарує іграшки

А рекордсменкою із зіркових хрещених батьків є донька співачки Євгенії Власової - Ніна. Так, дівчинку хрестили одразу чотири знаменитості - стилістка Анжела Лисиця, композитор Костянтин Меладзе та подружня пара - Тетяна Недєльська та Ян Табачник.

Часто на Різдво Власовій доводиться сперечатися зі своїми кумами.

"Таня постійно кличе до себе додому, каже: "Женя, хрещениця повинна нести кутю". У нас навіть суперечка виникає з цього приводу. Та цього року, гадаю, сходимо в гості до хрещених батьків Ніночки", - зізналася артистка, додавши, що зазвичай донка бачиться з хрещеними на своєму дні народженні.

Які ж подарунки отримає донька Власової на це Різдво - невідомо. Натомість Женя розповіла, які презенти були у 2009-му році.

"Минулого року, пам'ятаю, Костя Меладзе подарував Ніночці діамантові сережки і кулон з білого золота, Ян з Танею привезли дитячі ігрові набори, а Анжела - одяг", - згадує артистка.

Для своєї донечкі Ніни Женя Власова підібрала зіркових хрещених

Намагаються не забувати про свої обов'язки хрещених актор Володимир Горянській і тусовщиця Влада Литовченко. Ця парочка хрестила доньку акторського подружжя Ольги Сумської та Віталія Борисюка - 7-річну Аню.

"Ми часто зустрічаємо, відмічаємо разом свята. Правда, цього Різдва все якось неправильно виходить. Подарунки для хрещениці я приготував, а віддати не можу. Зараз подзвонив Сумським - вони в Австрії", - бідкається Горянський, додавши, що там же перебуває й Литовченко.

Тож акторові доводитися тепер возити подарунок для хрещениці в машині.

Ольга Сумська відвезла доньку Аню подалі від хрещеного Володимира Горянського?

"Для Анічки я купив скляну кулю з вбудованим вентилятором. Коли його увімкнути, піднімається хуртовина і усі персонажі всередині починають рухатися. Така собі маленька вистава", - поділився сюрпризом Горянський.

За матеріалами "Бліка"

Фото "Бліка",  bilyk.com.ua та gazeta.ua 


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів