Жінка Яна Табачника не хоче брати гроші за те, що він з нею спить

29 грудня 2009, 16:58
Співачка Тетяна Недєльська хоч свою творчу кар‘єру і продовжує, але на шпальтах таблоїдів буває нечасто. Та все ж інколи дружина акордеоніста та депутата Партії регіонів Яна Табачника мусить світитися.

От і цього разу Тетяна розповіла, чому не агітує за власного чоловіка і чим саме її можна "вибити з сідла".

"Мене, напевно, лише биткою можна вибити з сідла", - сміється Тетяна Недєльська у коментарях "Фактам".

"Я людина, яка за жодних обставинах не впадає ні у які депресії. Якщо у сім‘ї все добре - у мене все чудово", - запевняє мати синів Яна Табачника.

Недєльська: "Мене, напевно, лише биткою можна вибити з сідла"

Окрім того, чого вішати носа, якщо із початком передвиборної кампанії у артистів, за словами Тані, взагалі економічна криза скінчилася.


"Я особисто у політичній агітації участі не беру. Безкоштовно це робити непристойно, тому що я дорога артистка. А за оплату теж незручно - це все одно що брати гроші з чоловіка за те, що він з тобою спить", - сміється заміжня за регіоналом Недєльська.

Дружина Табачника не агітує за чоловіка, аби на проституцію не змахувало?

У період кризи, Тетяна з сім‘єю, як вона запевняє, суттєвих покупок не робила.

"А що стосується щоденних витрат, я і до кризи робила це раціонально. Наприклад, не можу дивитися, коли щось пропадає у холодильнику через те, що не вчасно подано на стіл, або було приготовлено у більшій, ніж потрібно, кількості", - запевняє Недєльська.

Власне, Тетяна запевняє, що і сама коло плити може постояти: "Так, я і сама можу приготувати, але мені є кому допомогти". Аби довести свою "кулінарну профпридатність" співачка навіть навела два рецепти недорогих страв.

Недєльська і куховарити вміє, і раціонально діяти

"До нас щосуботи приїжджають гості і треба накрити стіл. Простих, недорогих страв є багато. Приміром, що може бути краще за відварений буряк з чорносливом та горішками, заправлений йогуртом?" - спокушає Таня.

"Або чи є щось смачніше за дрібно нашатковану капусту з морквиною, яблуком і цибулею, заправлену соняшниковою олією і лимоном?" - продовжує надалі "шокувати" своєю кулінарною обізнаністю дружина регіонала-акордеоніста.

Дві подружки-цокотушки Іра Білик та Таня

Щоправда, від ресторанів подружжя Недєльська-Табачник не відмовлялося:

"Ходимо не дуже часто, але це залежить не від матеріальних можливостей. Слава Богу, у нас ще питання не стояло: піти повечеряти у ресторан або заплатити за комунальні послуги. Просто не завжди маємо у своєму розпорядженні час".

Коли ж Тетяна "намилюється" до магазину, то користується додатковою VІРівською знижкою. За словами жінки, вона у неї є практично у всіх магазинах і ресторанах, де обслуговується Таня.

"Для мене вона - не спосіб виживання, а фактор поваги", - підкреслила, правда, співачка.

"Хоча, не буду приховувати, знижки і розпродажі дуже люблю. Але, як правило, останнім часом здійснюю шопінг за кордоном. Обновки - шубка, чобітки - завжди, знаєте, піднімають настрій", - зауважила Недєльська.

Фото з офіційного сайту Тетяни Недєльської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів