Скрипка не має вимог до другої дружини і згадує першу

13 січня 2010, 14:38

Обличчя фестивалю "Країна мрій" Олег Скрипка на поріг свого особистого життя журналістів не пускає.

Лишень останнім часом фронтмен гурту "Воплі Відоплясова" почав виводити у світ своїх двох синів та жінку Наталю. До дружини, як запевнив співак, у нього немає жодних претензій.

"До дружини у мене вимог взагалі немає! Якщо ти людину вибрав у дружини, будь добрий, сиди", - озвучує свою позицію Олег Скрипка "Бліку".

Люба, та у мене до тебе жодних вимог нема, присягаюся!

"Вимоги мають бути до одруження. І найголовніша з них - не пред'являти жодних вимог до мене. Приймати мене таким, який я є", - підсумував співак.


Нагадаємо, українка Наталя - друга дружина Скрипки. Причому зв'язувати себе з жінкою офіційний шлюбом Олег не поспішає, пише газета. Нині пара живе у цивільному шлюбі. Та це не заважає їм бути щасливими.

З Наталею у Скрипки цивільний шлюб попри двох дітей

В Олега й Наталі двоє синів - старший Роман і молодший Тарас, пише газета. Кажуть, хлопці більше схожі на батька і не лише зовні, а й за характером.

У лідера "ВВ" двійко карапузів підростає - Роман і Тарас

А першою обраницею Скрипки, як всі пам‘ятають, була француженка Марі Рібо. Однак із нею артист прожив недовго, побажавши мирно розстатися.

"Француженки - досить жорсткі жінки, а українські чоловіки - м'які. Ніби має бути нормальна пара. Але тепер я розумію, що для нас, українців, французькі жінки недостатньо жіночні", - міркує собі Скрипка.

"Крім того, бувають важкі періоди у сімейному житті - 3 і 7 років. От ми, проживши сім років, не змогли більше знаходитися разом", - так сказав музикант про свій перший шлюб.

Францію Олег проміняв на Україну

Фото "Бліка", "JetSetter.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів