Олександра Червоненко знову відтягнулася в Монако

П'ятниця, 18 червня 2010, 11:11
Дочка гонщика Євгена Червоненка Олександра успадкувала від імпульсивного батька любов до швидкості. Дівчину видно то там, то тут: то на київській тусовці, то вже на відпочинку у Монако.

"Монако - це відмінне місце, щоб вирватися влітку з компанією на кілька днів. Як правило, ми з друзями їздимо туди кілька разів за літо на long weekend", - похвасталася Саша у своїх "польових замітках" на "JetSetter.ua".

"За кілька років у нас там з'явилися свої улюблені місця. Зупиняюся найчастіше у готелі "Le Meridian" або "Monte Carlo Bay", тому що у цих готелів є свій пляж. Взагалі, свій пляж у готелів у Монте-Карло - це рідкість", - пояснила Червоненко.

У Монако Червоненко вже "своя в доску"

У кількох абзацах тексту Олександра, наче туристичний гід, видала інформацію про найгламурніші і найцікавіші місцинки Лазурового узбережжя.

"Хочу усім порадити дуже смачний італійський ресторан La Piazza. Там подають найсмачнішу домашню пасту і свіжі морепродукти. Приголомшлива кухня і справді дуже затишний ресторан", - почала було Олександра.

Також дала Червоненко поради для аматорів показати себе і на людей подивитися, і для любителів нічного життя та шикарної музики. Знайшлися у дочки Червоненька рекомендації і для гурманів, і зокрема для любителів стійкі та взагалі французької кухні.

"Я б порадила обов'язково взяти напрокат машину і поїздити узбережжям", - зазначила дочка Євгена Альфредовича.

 
 

Що цікаво, ностальгія за Лондоном, де навчалася Олександра, не полишила її навіть у Франції.

"У Ніцці мій улюблений ресторан La Petite Maison, такий самий є й у Лондоні. Він дуже затишний із приголомшливою кухнею", - запевнила вона.

А всіх любителів тусовок Саша "делегувала" у знаменитий Сен-Тропе: "...Там веселощі починаються із самого обіду на знаменитому пляжі Nikki Beach, після чого усі переміщаються на вечерю у знаменитий ресторан Spoon в отеленні Byblos, а далі продовжують у нічних клубах".

Саша, наче туристичний гід, видала інформацію про найгламурніші місця Лазурового узбережжя 
 

"Взагалі з Лазурового берега рідко коли хочеться їхати. Торік я каталася з друзями на яхті і, у підсумку, пропустила свій літак", - зізналася власниця бутику.

Як розповіла дівчина, тоді вона мала під'їхати до порту, з якого близько було дістатися до аеропорту:

"Виїхали вчасно, і все було гаразд. До берега з яхти ми їхали на гумовому човні, і коли поруч пронісся швидкісний катер, він обдав нас усіх хвилею. Я була абсолютно мокра - до ниточки!"

Тим не менш, дочка Червоненка сіла в машину, поїхала і застрягла у величезному заторі.

"В аеропорт влетіла з дуже кумедним виглядом - мокра наскрізь, і засапана. Ясна річ, на літак спізнилася. Довелося повертатися на яхту і продовжувати собі "Лазурові канікули"

 

Та, як заявила Олександра, вперше її така пригода анітрохи не засмутила.

Фото Олександри Червоненко, "JetSetter.ua"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

Дочка Червоненка розповіла, кого їй треба, і чому не стала моделлю

Цікаво, що про своїх мачух Олександра говорить менш охоче. Так, на питання про попередню дружину Червоненка Маргариту та її дочку Вікторію, Саша парирувала: "Я це не коментуватиму. Ми не спілкуємося - це все, що я можу сказати".
Останні матеріали
Більше матеріалів