Дочка Червоненка готова виховувати дітей, а її батько - ні?

11 червня 2010, 12:18

Дочка запорізького екс-губернатора Євгена Червоненка Олександра розповіла, що із задоволенням буде виховувати дітей, але батько онуків ще не замовляв.

"Бачу себе, насамперед, у сім‘ї, тому що вважаю, що якою б цікавою не була робота, сім‘я завжди буде для мене на першому місці. Точно не бачу себе у політиці, а от у бізнесі почуваюся гармонійно", - сказала в інтерв‘ю "E-motion" Олександра Червоненко.

При цьому, як запевнила Саша, вона легко бачить себе у ролі матусі, яка виховує дітей.

"Виховувати дітей? Безумовно! Няньки мають допомагати більше у побутових питаннях, але вихованням дітей повинні займатися винятково батьки"


"А от сидіти вдома - навряд чи. Мені подобається працювати і займатися саморозвитком, і я упевнена, що, якщо правильно розставити пріоритети, можна поєднувати і сім‘ю, і роботу", - зауважила дівчина.

Можна бути спокійними: Червоненко-дочка у політику наче не збирається

От тільки відомому татусю, Євгену Червоненку наразі, судячи з усього, цілком вистачає власного маленького сина. Онуків Євген Альфредович у дочки ще не замовляв.

"Ні, він у мене ще молодий", - сказала про батька тусовщиця.

До речі, як зізналася Червоненко, вона вже припинила звертати увагу на дорікання, мовляв, все в неї є лише завдяки впливовому татку-багатію:

"Я вважаю, що справи людини кричать голосніше за будь-які її слова. Я підпрацьовувала з 16 років, ще студенткою. Батько, безумовно, багато в чому мене підтримав, починаючи з можливості одержати освіту за кордоном....

Нагадаємо, кілька років Олександра Червоненко навчалася у Лондоні, однак будувати кар‘єру вирішила ближче до батька, в Україні.

Саша розповіла про вплив батька на її успіхи

"Саме тому я повернулася і поки жодного разу про це не пошкодувала. Лондон досі залишається для мене рідним містом, де все мені знайомо, і я часто навідуюся туди до друзів. Але місце, де я по-справжньому почуваюся вдома, - це Київ", - наголосила Саша.

Нині Червоненко-дочка - починаюча бізнес-леді і тусовщиця. Передусім вона допомагає батьку, любителю перегонів, з "Chervonenko Racing". Та й це ще не все:

"У мене з партнерами є event-агентство, що займається організацією приватних заходів, а також півтора місяці тому я відкрила перший в Україні монобрендовий бутік елітного одягу "Воgnеr".

А поки що міс Червоненко організовує приватні заходи

До речі, сама Саша, за її ж зізнанням, "як і будь-яка дівчина, шопінг, безумовно, любить".

"...Але на брендоманію я не страждаю, тому крім дорогих речей у моєму гардеробі є безліч речей демократичних марок, які я з задоволенням ношу", - запевнила вона.

Тусовки Червоненко взагалі розглядає як можливість розширити нові контакти та підтримати старі:

"На наших тусовках особисто мені складно розслабитися. Розслабляюся я у спортклубі або ж у колі близьких людей, а на заходи ходжу заради роботи, тому що й один, і другий мій бізнес вимагають розширення нових контактів і підтримки старих, а тусовки - гарна платформа для цього".

Фото "E-motion" і "JetSetter.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів